Waga produktu: .2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: By Fama

Emulsja do farby 12% By Fama Color 160ML

Długotrwała i pełna blasku koloryzacja to proces, który wymaga dwóch składników - farby oraz odpowiednio dobranej do niej emulsji, która sprawi, że finalny efekt będzie oszałamiający. Produkt z linii By Fama Color to gwarancja równomiernego pokrycia siwych włosów i trwałego efektu, który nie zniknie po kilku myciach. 12% emulsja do farby w wygodnym opakowaniu o pojemności 160 ml nie posiada w swoim składzie szkodliwych substancji i jest całkowicie bezpieczna dla delikatnej skóry głowy.

To wysokiej jakości produkt, który świetnie łączy się z różnego rodzaju farbami do włosów zapewniając intensywny i długo utrzymujący się na włosach kolor. Emulsja gwarantuje odpowiednią ochronę przed koloryzacją i wybielaniem, dzięki czemu wybrany odcień nie traci na intensywności i mimo upływu czasu zachwyca blaskiem jak po pierwszej wizycie u fryzjera! Produkty uzupełniające farbę By Fama Color zapewniają stałą objętość i niezmienność koloru pH oraz są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Sposób użycia:

Developer – 4 typy: 10 vol. do koloryzacji ton w ton. 20 vol. do pokrywającej koloryzacji lub lekkiego rozjaśniania. 30 vol. Do rozjaśniających koloryzacji i zdecydowanego rozjaśniania. 40 vol do silnego rozjaśniania. Pojemność: 160Ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...