Wymienne części fryzjerskie i kosmetyczne

Lampy kosmetyczne UV służą do utrwalania lakieru na płytce paznokcia. Lampy wyposażone są w specjalne żarówki UV. Światło ultrafioletowe utwardza lakier, czyniąc go bardziej odpornym na odpryski i uszkodzenia mechaniczne. Dla uzyskania maksymalnej wytrzymałości lakieru, bardzo ważna jest odpowiednia moc światła i jego równomierne rozproszenie. Od sprawności żarówki do lamp UV zależy efekt pracy manicurzystki. Regularne używane żarówki UV tracą swoją sprawność i wymagają wymiany na nowe. Ich światło staje się wówczas zbyt słabe, a promienie UV za krótkie, aby wystarczająco mocno utrwalić lakier.

Sklep internetowy profryzjer.pl oferuje Państwu części wymienne do lamp UV do paznokci. W sprzedaży mamy duży wybór żarówek do lamp różnych firm. Żarówki występują w wielu modelach i mocach, ułatwiając ich dopasowanie do posiadanego urządzenia. Wymiana żarówki jest bardzo prosta. Polega na wyjęciu starej świetlówki i wciśnięciu w jej miejsce nowej. Dla prawidłowej pracy żarówki ważne jest to, aby wymianę przeprowadzać trzymając żarówkę przez papier lub w rękawiczkach. Nawet niewielka ilość brudu lub potu na skórze palców, może spowodować przyspieszone przepalenie lub zużycie żarówki do lamp.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Innym urządzeniem do manicure, do którego posiadamy części wymienne, są frezarki do paznokci. To urządzenia, z pomocą których można spiłować lub wyrównać płytkę paznokcia. Frezarki wyposażone są w wymienne końcówki ścierne, które wprawione w ruch, usuwają zewnętrzną warstwę płytki. Podczas ścierania paznokcia powstaje lekki pył, który zostaje wciągnięty przez specjalny pochłaniacz z umieszczonym wewnątrz workiem. Działa on na podobnej zasadzie co odkurzacz domowy. Po zapełnieniu worka, siła ssania spada i należy go wymienić na nowy. Worki do pochłaniacza również można zakupić w naszym sklepie. Worki występują w wielu modelach i wielkościach, pasujących do większości pochłaniaczy na rynku. Papierowe worki do pochłaniaczy sprzedajemy w bardzo dobrych cenach, udostępniając możliwość zakupu na sztuki, jak i w opakowaniach zbiorczych.