Dyfuzory do suszarek

Umiejętne używanie suszarek do włosów, wymaga korzystania z dedykowanych dyfuzorów. Dyfuzory do suszarek do wymienne końcówki, instalowane na wylocie urządzenia. Ich kształt pozwala skupić lub rozproszyć strumień powietrza, ułatwiając precyzyjne oraz bezpieczne suszenie mokrych włosów.

W sprzedaży posiadamy oryginalne dyfuzory BaByliss Pro, Fox i Valera, pasujące do wszystkich modeli suszarek tych firm. Dyfuzory są wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego, odpornego na działanie wysokich temperatur i mogących być mytych pod bieżącą wodą (po wcześniejszym demontażu z suszarki). Najpopularniejsze kształty dyfuzorów to zwężona szeroka końcówka oraz końcówka z zębami, ułatwiająca punktowe suszenie włosów wraz z ich rozczesywaniem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wymiana dyfuzorów w suszarkach do włosów nie powinna nikomu sprawiać problemu. Końcówki są mocowane na wcisk, a ich zdjęcie nie wymaga użycia siły. Uszkodzone końcówki, pęknięte lub wyszczerbione można wymienić na nowe, kupując je w naszym sklepie. W ciągłej sprzedaży posiadamy najwyższej jakości, niedrogie dyfuzory Valera i dyfuzory Fox. Ich potwierdzona jakość, bardzo duży wybór i zgodność z dostępnymi na rynku modelami suszarek sprawia, że są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów. Warto również zwrócić uwagę na dyfuzory BaByliss Pro. Ta francuska marka sprzętu fryzjerskiego jest rozpoznawalna na całym świecie i cieszy się dużym uznaniem ze strony klientów. Produkty BaByliss Pro uważane są za niezawodne i bardzo trwałe.

Sprzedawane w sklepie profryzjer.pl dyfuzory do suszarek zapakowane są w plastikowe blistery, doskonale chroniące zawartość przed uszkodzeniem. Wysyłka dyfuzorów firmą kurierską jest nie tylko szybka, ale również w pełni bezpieczna. Wszystkie przesyłki z towarem zakupionym na profryzjer.pl są przesyłkami ubezpieczonymi i rejestrowanymi. W razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń zawartości przesyłki – np. pęknięcia na dyfuzorze, gwarantujemy błyskawiczną wymianę towaru na nowy, pełnowartościowy. W tym celu należy skontaktować się z naszą firmą – mailowo lub telefonicznie.