Ostrza do maszynek

Regularne używanie maszynki do strzyżenia powoduje, że jej ostrza powoli ulegają stępieniu. W większości przypadków konstrukcja ostrza do maszynek uniemożliwia ich ponowne naostrzenie. Wówczas należy wymienić je na nowe. Części zamienne do maszynki fryzjerskiej można zakupić w sklepie profryzjer.pl. Posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów do maszynek, w tym również ostrza. Są to wymienna ostrza Jaguar oraz ostrza BaByliss Pro, przeznaczone do jednych z najchętniej kupowanych maszynek fryzjerskich.

Wymiana ostrza do maszynek jest bardzo prosta i polega na zdjęcie górnej osłony maszynki, a następnie odkręceniu śruby mocującej ostrza. Nowe ostrza do maszynek są fabrycznie zabezpieczone przed korozją cienką warstwą oleju. Przed pierwszym użyciem należy je dokładnie wyczyścić, wycierając np. w ręcznik papierowy. Ostrza do maszynek należy wymieniać regularnie, kiedy zauważymy pierwsze objawy zużycia. Praca maszynką ze stępionymi ostrzami jest mało precyzyjna i czasochłonna.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jeżeli nie wiedzą Państwo, jakie ostrza będą odpowiednie do posiadanej przez Was maszynki fryzjerskiej, prosimy o kontakt i podanie modelu urządzenia. Postaramy się dopasować pasujące ostrza z naszej oferty i przedstawimy Państwu ich cenę. Kupując ostrza Moser lub Jaguar, warto również pomyśleć o dodatkowych akcesoriach i częściach zamiennych do maszynki fryzjerskiej. To między innymi plastikowe nakładki z zębami, trymery czy dodatkowe akumulatory i ładowarki.

W przypadku nieco bardziej wyeksploatowanych maszynek fryzjerskich, które być może nie pracują już jak należy, są hałaśliwe lub samoczynnie się wyłączają, warto rozważyć zakup nowych urządzeń. W stałej sprzedaży posiadamy niezawodne maszynki znanych firm, takich jak BaByliss Pro oraz wiele innych. Nowe maszynki objęte są gwarancją producenta i zapewniają znacznie wyższy komfort pracy. Maszynki takie mogą również dysponować wieloma dodatkowymi funkcjami, takimi jak trymer, wskaźnik naładowania akumulatora lub wodoodporność, ułatwiająca ich dokładne czyszczenie pod bieżącą wodą.