Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Medium Chesnut

Szukasz farby, która nie zniszczy włosów i nie wypłucze się po pierwszym myciu? A może często zmieniasz kolor na głowie i poszukujesz delikatnego, nieinwazyjnego produktu? Kosmetyki do koloryzacji z linii Pura Pure Color to wyselekcjonowane, naturalne wyroby nieposiadające w swoim składzie parabenów oraz SLS. Ich formuła opiera się na organicznych składnikach bogatych w witaminy, aminokwasy, niezbędne pierwiastki oraz substancje odżywcze, które chronią włókna włosowe i zapobiegają ich przesuszaniu.

Farba w odcieniu Medium Chesnut to jeden z 84 odcieni z szerokiej gamy produktów, który gwarantuje rozjaśnienie aż do 5 tonów i zapewnia długotrwały rezultat. Kosmetyk posiada jednolitą, kremową konsystencję o bardzo małej zawartości amoniaku, dzięki czemu nie obciąża włosów. Jego unikatowa formuła wzbogacona o drzewo orzecha włoskiego, chleb świętojański, jagody goji oraz drzewo czereśniowe nadaje włosom elastyczność, niesamowity blask oraz stuprocentowe pokrycie siwych włosów.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Pojemność: 100 ml