Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Farba do włosów Pura Pure w odcieniu Light Ash Chestnut 5/1

Pura Kosmetica to ponad 84 naturalnych odcieni, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! To marka powstała we Włoszech, której filozofią jest dbałość o środowisko oraz naturalna pielęgnacja przy użyciu organicznych składników. Produkty do koloryzacji z linii Pura Pure to kosmetyki, które w swoim składzie nie posiadają szkodliwych substancji, parabenów, SLS oraz SLES, a jedynie naturalnie występujące w przyrodzie rośliny, takie jak chleb świętojański, jagody goji, drzewo orzecha włoskiego oraz aromatyzowane drzewo czereśniowe.

Kolor o nazwie Light Ash Chestnut to jeden z pięciu popielatych odcieni dostępnych w ofercie. To profesjonalna farba do koloryzacji o kremowej konsystencji, która nie tylko zapewni Twoim włosom głęboki kolor na całej długości i pokryje siwe włosy, ale sprawi również, że staną się elastyczne, wygładzone i pełne blasku. Niska zawartość amoniaku oraz specjalna formuła - olej w wodzie - ochroni włókna włosowe i ułatwi wnikanie koloru. Długotrwały efekt i intensywny, naturalny kolor!

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml