Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Light Mahogany Brown 5/5

84 głębokie odcienie, naturalne składniki i znikoma zawartość amoniaku sprawiają, że produkty do koloryzacji w firmy Pura Kosmetica są używane w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Kosmetyki z serii Pura Pure Color to wysokiej jakości produkty cenione przez stylistów, którzy chwalą ich lekką, kremową konsystencję oraz wygodną formę tubki, która sprawia, że nakładanie farby staje się dziecinnie proste. A co więcej, produkt daje naturalny kolor, który nie blaknie po kilku myciach!

Light Mahogany Brown to odcień, który zaskakuje swoją głębią i niesamowitym blaskiem, nawet po kilkunastu myciach! Zaletą produktu są składniki pochodzenia organicznego - jagody goji, chleb świętojański, aromatyzowane ekstrakty z drzew pełne witamin, aminokwasów i niezbędnych substancji odżywczych. Ich połączenie sprawia, że włosy stają się bardziej elastyczne, wygładzone i pełne blasku. Zimna formuła to gwarancja stuprocentowego pokrycia siwych włosów oraz równomiernej koloryzacji od nasady aż po same końce.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml