Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Pura Pure Color Farba do włosów w odcieniu Light Beaujolais Chestnut

Szukasz odpowiedniej, nie obciążającej farby dla swoich włosów? Marka Pura Kosmetica wraz ze swoją linią farb do włosów cieszy się dużą popularnością, ze względu na zawartość wielu naturalnych składników. Zwróć uwagę, że farba do włosów Light Beaujolais Chestnut zawiera bogaty w witaminy i składniki odżywcze chleb świętojański, orzechy włoskie, a nawet jagody goji. Takich składników nie znajdziesz w innych farbach, które są naszpikowane chemią!

Jeśli chcesz mieć piękne kasztanowe włosy to doskonale trafiłaś! Wypróbuj już dziś farbę Pure Color Light Beaujolais Chestnut, a będziesz zachwycona efektem idealnego, głębokiego koloru jesiennych kasztanów. Farba od Pura Kosmetica nie obciąża włosów i odżywia je od nasady aż po same końce. Jest łatwa w aplikacji, dobrze się rozprowadza i świetnie kryje włosów. Pigmenty, które są w produkcie zapewniają perfekcyjny i długotrwały rezultat farbowania. Z produktów Pura Kosmetica śmiało mogą korzystać także alergicy.

Dodatkowe informacje:

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml