Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Doskonała farba do włosów Pura Pure Color, 6/4 Dark Copper Blond, 100 ml

Znana marka, Pura Kosmetica, przedstawia farbę nowej generacji do koloryzacji włosów. Produkt Dark Copper Blond, powstał na bazie naturalnych, dokładnie wyselekcjonowanych składników, takich jak wyciągi z jagód goji, drzewa czereśniowego, chleba świętojańskiego, a nawet orzechów włoskich. Ich drogocenne właściwości świetnie wpływają na nawilżenie i kondycję włosów. Ponadto farba zawiera formułę nowej generacji “Olej w wodzie”, dzięki której składniki błyskawicznie wnikają w głąb włosów.

Farba Pura Pure Color dokładnie pokrywa włosy od nasady aż po same końce. Kosmetyk jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego, ponieważ został całkowicie pozbawiony parabenów, a także SLES i SLS. Dodatkowo Pura Kosmetica maksymalnie zmniejszyła stężenie amoniaku w tym produkcie i wynosi on zaledwie 1,5-3%.

Dodatkowe informacje:

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na 20 minut w międzyczasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu, przechodząc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml