Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Dark Burgundy Blond 6/62

Piękny, głęboki kolor to marzenie każdej kobiety, jednak musimy często wybierać pomiędzy pełnym blasku odcieniem a zdrowymi włosami. Za sprawą profesjonalnych produktów do koloryzacji włoskiej marki Pura Kosmetica zyskujesz i jedno i drugie! Kosmetyki z linii Pura Pure Color są wolne od parabenów, SLES oraz SLS i co najważniejsze - zawartość amoniaku w ich składzie jest znikoma, dzięki czemu twoje włosy nie będą się puszyć i łamać. Cała seria to aż 84 naturalne odcienie!

Dark Burgundy Blond to jeden z głębokich, burgundowych odcieni, który zapewnia długotrwałą i równomierną koloryzację oraz stuprocentowe pokrycie siwych włosów. Dzięki obecności składników pochodzenia roślinnego (jagody goji, chleb świętojański, orzech włoski, aromatyczne drzewa) produkt nie obciąża włosów, lecz nadaje im zdrowy wygląd, niespotykany blask i elastyczność. Wygodna tubka oraz kremowa konsystencja sprawiają, że farbę łatwo się nakłada.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w międzyczasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml