Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Medium Matt Blond 7/11

Pełen blasku, złocisty blond od dziś może iść w parze ze zdrowymi włosami, które nie puszą się i nie przesuszają! Nie wierzysz? Wypróbuj linię naturalnych produktów do koloryzacji włoskiej marki Pure Kosmetica i ciesz się długotrwałym kolorem i stuprocentowym pokryciem siwych włosów. Farby z serii Pura Pure Color nie posiadają w swoim składzie parabenów, SLS i SLES, dzięki czemu nie niszczą włosów i są w pełni bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Medium Matt Blond to jeden z 84 naturalnych odcieni, które są gwarancją równomiernego koloru od nasady aż po same końce. Produkt posiada znikomą zawartość amoniaku co sprawia, że włókna włosowe nie są narażone na szkodliwe działanie tego czynnika. Bogaty w witaminy, aminokwasy i składniki odżywcze skład to gwarancja blasku i elastyczności. Obecność roślinnych ekstraktów z jagód goji, orzecha włoskiego i chleba świętojańskiego zapewnia włosom odpowiednie nawilżenie i wygładzenie.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszanki na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut, w międzyczasie przygotować kolejną mieszankę, nałożyć ją na włosy na 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml