Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Pura Pure Color Light Red Blond - czyli farba, która dba o zdrowie i środowisko

Organiczna farba do włosów włoskiego producenta kosmetyków Pura to wyjątkowa jakość koloryzacji, która idzie w parze z dbałością o Twoje zdrowie i naturę. Farba, której kolor to jasny czerwony blond (8/6) została wyprodukowana zachowaniem największej ostrożności w kontekście szkodliwości dla zdrowia i otoczenia. Stąd bardzo niska zawartość amoniaku i skład chemicznym, w którym próżno szukać takich niepożądanych substancji sztucznych barwników, parabenów, EDTA, SLES czy SLS.

Marka Pura stawia natomiast na dobroczynne właściwości, które znaleźć można w naturalnych produktach. W składzie tej farby do włosów znajdziemy ekstrakty z takich roślin jak drzewo orzechowe i wiśniowe, jagody goji i chleb świętojański. Taka mikstura to rewelacyjna mieszanka prozdrowotna - ponad dwadzieścia minerałów i witamin! To również przeciwdziałanie wypadaniu włosów i ich starzeniu. Z farbami Pura zyskasz piękny kolor, jak i mocne i błyszczące włosy!

Sposób użycia

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.