Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Inspirowana naturą farba do włosów Pura Pure Color Light Copper Red Blond

Farba do włosów o pojemności 100 ml w kolorze zachodzącego słońca to produkt dla wszystkich tych którym zależy nie tylko na wyglądzie, ale również na zdrowiu i świecie w którym żyją. Włoski producent Pura wielką wagę przykłada zarówno do składu swoich kosmetyków jak i sposobu ich produkcji, wszystko odbywa się w ten sposób by dostarczyć ci farbę, która doskonale koloryzuje od cebulek po same końcówki równocześnie wzmacniając włosy.

Farba do włosów Pura to moc płynąca z ekstraktów z roślin, a nie chemikaliów. Dlatego w jej składzie oprócz niskiej zawartości amoniaku, nie znajdziesz szkodliwych substancji jak parabeny czy sztuczne barwniki albo SLS i SLES. Spotkasz za to wyciągi z jagód goji, chleba świętojańskiego i drzewa orzechowego oraz wiśniowego. Ich naturalne właściwości gwarantują trwały i intensywny kolor, działanie przeciw wypadaniu i starzeniu włosów, miękkość, elastyczność i blask. Marka Pura to świadomy i odpowiedzialny wybór!

Sposób użycia

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.