Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Dobroczynna farba do włosów Pura Pure Color Light Cocoa Blond

Dzięki farbie do włosów Pura Pure Color kakaowy brąz (8/7) nadasz Twoim włosom wspaniałego kolorytu, równocześnie dbając o ich zdrowie, nie zapominając przy tym o środowisku naturalnym! Farba o pojemności 100 ml charakteryzuje się niską zawartością amoniaku. Jej skład jest także pozbawiony innych szkodliwych dla zdrowia i otoczenia substancji - jest to formuła wolna od SLS i SLES, sztucznych barwników, emulgatorów formaldehydu i parabenów. Dlatego jest to farba doskonała dla wszystkich uczulonych na te chemikalia.

Włoski producent Pura kieruje się filozofią, w której równie wielką rolę odgrywa kolor jak i prozdrowotne właściwości. Koloryzacja z ich farbą do włosów, to wspaniała, długotrwała barwa od nasady po same końcówki. Natomiast o stan włosów zadbasz dzięki specjalnej mieszance wyciągów z drzew wiśniowego i orzechowego a także jagód goji i chleba świętojańskiego. wpływa ona odżywczo na włosy, które staną się miękkie, elastyczne i błyszczące!

Sposób użycia

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.