Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Farba do włosów Pura Pure Color Very Light Ash Blond dla ceniących naturalne piękno.

Farba do włosów włoskiej marki Pura, z linii Pure Color w odcieniu bardzo jasnego popielatego blondu. Pura to producent, który w równym stopniu stawia na jakość swoich kosmetyków, jak i na ich jak najmniejszą szkodliwość dla zdrowia i natury. Natura odgrywa w ich farbach do włosów główną rolę - najważniejsza idea to nacisk położony na naturalne właściwości. Dlatego oprócz obniżonej zawartości amoniaku, próżno tu szukać również parabenów, SLS czy EDTA.

To co można natomiast znaleźć to prawdziwa mnogość zalet czerpanych z roślin. Jest to farba do włosów, w której użyto mieszanki ekstraktów z drzew orzechowego i wiśniowego, a także z chleba świętojańskiego i jagód goji. Stanowi ona prawdziwy potok substancji odżywczych, dzięki którym Twoje włosy nie będą nadmiernie wypadać, zachowają błyszczący i elastyczny wygląd. Sama koloryzacja utrzymuje się bardzo długo i równomiernie pokrywa włosy na całej długości.

Sposób użycia

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...