Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Very Light Copper Blond 9/4

Farba do włosów w tubce o pojemności 100 ml, która została stworzona w oparciu o naturalne składniki to jeden z produktów oferowanych przez firmę Pura Kosmetica. Kosmetyk jest wolny od parabenów, SLES, SLS oraz całej masy szkodliwych substancji, które osłabiają kondycję włosa. Do tego bardzo niska zawartość amoniaku i mamy idealny produkt do koloryzacji, który nie tylko pokryje siwe włosy, ale również zadba o ich odpowiednią pielęgnację.

Linia Pura Pure Color to aż 84 naturalne odcienie, które gwarantują długotrwały rezultat i równomierne pokrycie na całej długości włosów. Farba nie niszczy włosów, dzięki obecności składników pochodzenia roślinnego, które zapewniają odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Te składniki to jagody goji, chleb świętojański, orzech włoski oraz aromatyczne drzewo czereśniowe. Kremowa konsystencja i zimna formuła zapewniają szybkie wchłanianie, a pigmenty zawarte w produkcie to gwarancja intensywnego koloru.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml