Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Very Light Cocoa Blond 9/7

Lekka konsystencja i aż do pięciu tonów rozjaśnienia - wszystko to za sprawą farby do włosów z linii Pura Pure Color, która nie tylko gwarantuje piękny odcień blondu, ale również dba o kondycję Twoich włosów w trakcie i po koloryzacji. Ten profesjonalny produkt powstał w oparciu o naturalne składniki m.in. jagody goji, chleb świętojański oraz aromatyczne ekstrakty z drzew, które nie tylko wygładzają włosy i zwiększają ich elastyczność, ale również zapewniają odpowiednią ochronę włókien włosowych.

Produkt posiada bardzo małą zawartość amoniaku, który niszczy włosy i sprawia, że bardzo szybko stają się suche i matowe. Produkty marki Pura Kosmetica są pozbawione parabenów, SLS oraz innych szkodliwych dla zdrowia i środowiska naturalnego substancji. Nie musisz już wybierać między złocistym blondem a zdrowymi włosami! Farba Pura Pure Color to stuprocentowe pokrycie siwych włosów, głęboki kolor na całej długości oraz pełen blasku efekt, który nie zniknie po kilku myciach.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml