Rozpylacze do włosów

Rozpylacze, nazywane również spryskiwaczami fryzjerskimi, to akcesoria służące do nawilżania włosów delikatną mgiełką. Dzięki temu zabiegowi stają się bardziej podatne na układanie, a ich strzyżenie jest bardziej precyzyjne. Wysokiej jakości spryskiwacz fryzjerski bardzo ułatwia pracę i nie dopuszcza do nadmiernego zamoczenia włosów.

Rozpylacze fryzjerskie dostępne w sklepie Profryzjer.pl są wykonane z tworzywa sztucznego i aluminium. Nadaje im to maksymalną wytrzymałość na uszkodzenia, a jednocześnie zapewnia elegancki, nowoczesny wygląd. Rozpylacz aby był wygodny w użytkowaniu, nie może mieć zbyt dużych rozmiarów. Staje się wówczas nieporęczny, a gdy zostanie wypełniony wodą, również bardzo ciężki. Optymalną pojemnością dla większości rozpylaczy jest ok. 250 ml. Następnym ważnym aspektem sprawiającym że rozpylacz jest wygodny, będzie mechanizm pompki. Używany nawet kilkaset razy w ciągu jednego dnia, powinien być wykonany z bardzo mocnego tworzywa, odpornego na zużycie. Wielkość dźwigni, jej wyprofilowanie i siła, którą należy użyć do uzyskania mgiełki. Każdy z tych elementów został bardzo starannie zaprojektowany i wykonany w rozpylaczach oferowanych przez sklep Profryzjer.pl. Wszystko dla zapewnienia maksymalnej wygody i komfortu użytkowania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Aby praca w salonie fryzjerskim była dobrze zorganizowana, warto posiadać więcej niż jeden spryskiwacz. Dla pozwala to stosować je zamiennie, podczas strzyżenia damskiego i męskiego. Jest to ważne z tego powodu, gdyż do wody w spryskiwaczu najczęściej dodaje się niewielką ilość olejków zapachowych, nadających włosom świeży zapach. Oczywiście dla kobiet i mężczyzn stosuje się różne rodzaje aromatów.

Kupując rozpylacz fryzjerski w naszym sklepie, każdy klient może liczyć na sprawną realizację zamówienia i otrzymanie produktu najwyższej jakości. Sklep oferuje wyłącznie akcesoria fryzjerskie znanych firm, które są dostępne w konkurencyjnych cenach. Szybki czas dostawy kurierskiej w każde miejsce w kraju, pozwala skompletować nowe wyposażenie salonu fryzjerskiego niemal z dnia na dzień.