Wczytuję dane...

OWAY

Na serio Eco?

OWay to pierwsza marka produktów fryzjerskich na świecie, która wzieła sobie teorie eco produktu do serca "na serio". Kosmetyki zaprojektowane w laboratorium OWay są najwyższe jakości, dla wszystkich rodzajów włosów, zgodne z teorią OWay to natura - natura to zdrowie - zdrowie to piękno! Wszystkie salony współpracujące z firmą stają się miejscem odnowy dla włosów, prawdziwym Spa, gdzie w zaciszu możesz się zrelaksować. Opakowania produktów czy butelki czy słoiki są w kolorze bursztynu by zachować jak najlepiej naturalne właściwości kosmetyków. Wszystkie opakowanie wyprodukowane są z naturalnych materiałów z recyklingu, zgodnie z zasadą troski o naszą planetę. Wszystkie składniki produktu są umieszczone na etykiecie by klient mógł dokonać świadomego wyboru.

Składniki z własnych ekologicznych upraw

Do produkcji kosmetyków OWay użytą są składniki jak nasiona, olejki eteryczne z własnych ekologicznych upraw, gdzie nie stosowano żadnych sztucznych substancji w celu przyśpieszenia wzrostu. Do produkcji ich włożono całe serce mając nadzieję, że tak jak dobrze potraktowana ziemia odda sprawiedliwe plony, tak wytworzone z szacunkiem kosmetyki przyniosą harmonię i zadowolenie klienta.

Bez szkodliwych substancji

Nie raz pewnie mówiono Ci, że kosmetyki bez tych wszystkich szkodliwych substancji, które zawiera większość produktów, nie działają tak dobrze. Otóż OWay swoimi produktami udowadnia, że takl nie jest, a nawet te produkty działają lepiej! Starannie dopracowane kosmetyki naturalne wprowadzają Nas na zupełnie nowy poziom i to bez SLS/SLES, PARABENÓW, SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, ALERGANÓW ZAPACHOWYCH, EDTA, PEG/PPG/BG, OLEJÓW MINERALNYCH, SKŁADNIKÓW NA BAZIE OLEJÓW MINERALNYCH, AMONIAKU, BARWNIKÓW. Jeśłi cenisz sobie ochronę środowiska i zależy ci na stosowaniu produktów naturalnych, to bardziej naturalnych produktów niż te od OWay nie znajdziesz!

  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów