PURA

Kosmetyki włoskiej marki Pura to profesjonalna seria przeznaczona dla najlepszych salonów fryzjerskich. Styliści chętnie korzystają z niej na całym świecie, gwarantując sobie zadowolenie na twarzy każdej klientki. To linia oparta o naturalne składniki, przede wszystkim warzywa, zapewniająca świetny efekt na włosach każdego typu. Pozwala zadbać o skórę głowy, nie narażając włosów na szkodliwe czynniki oraz dużą ilość sztucznych składników chemicznych. Produkty zaprojektowane są z najwyższą możliwą precyzją, a ich produkcja przebiega w sposób zgodny z naturą.

Kosmetyki Pura nie zawierają parabenów, formaldehydu oraz sztucznych barwników. Z powodzeniem mogą korzystać z nich alergicy oraz osoby ze skórą wrażliwą. Proces produkcji ponadto nie przyczynia się do powstawania zanieczyszczeń wód, szanując środowisko naturalne. W składzie kosmetyków można znaleźć takie składniki jak jagody goji, kwiaty wiśni, orzechy włoskie oraz karob. Są to owoce posiadające wyjątkowe właściwości odżywcze, wzmacniające strukturę włosa oraz dodające jej niezbędnych minerałów, które pozwolą zachować młody i zdrowy wygląd przez długi czas.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.