Wczytuję dane...
Model: HAN04782(1)
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8009031571338
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Elchim

ELCHIM 8TH SENSE ANEMOS SUSZARKA DO WŁOSÓW

1500 - 1800 Watt | 220-240 Volt

Ultralekka suszarka z bezszczotkową technologią sonicznej mikroszczotki. Anemos to nie tylko koncentrat lekkości, wykraczającej poza wszelkie wyobrażenia, to profesjonalne, wydajne i precyzyjne narzędzie z cyfrowym silnikiem bez mikroszczotki z technologią dźwiękową, cichy i mocny z najmocniejszymi i najgrubszymi włosami, delikatny z najdelikatniejszymi.

Suszarka do włosów nowej generacji według Elchim, wymarzona i wyprodukowana we Włoszech zgodnie z tradycją profesjonalnej suszarki do włosów, ponownie zinterpretowana w nowym futurystycznym i kultowym designie.

 • Bezszczotkowy silnik cyfrowy z technologią dźwiękową: sprawia, że ​​suszarka do włosów jest szybka (110 000 obr./min) i zapewnia doskonałą profesjonalną wydajność w ultrakompaktowej obudowie.

  Moc i doskonała kontrola: dzięki zaawansowanym badaniom dynamiki przepływów powietrza i koncentratorom zaprojektowanym w celu poprawy ciśnienia (55 mBar) i przepływu powietrza (33 814 fl oz/min – 1000 l/min), Anemos gwarantuje idealnie skoncentrowany przepływ dla precyzyjne ułożenie fryzury w krótkim czasie.

  Najwyższa wydajność: potężna moc do profesjonalnej stylizacji sianokiszonki w krótszym czasie.

  Cichy: mniej niż 69 dBA dla zmniejszenia hałasu w salonie.

  Do wszystkich rodzajów włosów: dzięki 3 prędkościom i 4 temperaturom z jasnym systemem LED ułatwiającym odczyt. Skuteczny zarówno na włosach grubszych i bardziej puszących się, jak i na włosach cienkich zgodnie z filozofią linii 8th Sense.

  Doskonała ergonomia: wynik właściwego połączenia lekkości (290 g), wyważenia i ergonomicznej konstrukcji.

  Specjalny filtr: zaprojektowany przez laboratoria Elchim, aby można go było łatwo wyjąć, wyczyścić i zawsze wymieniać.

  System jonowy: poprawia nawilżenie włosów i ogranicza puszenie.

  Wyprodukowano we Włoszech: pierwsza w swojej kategorii zbudowana w całości w naszym kraju zgodnie ze standardami „oryginalnej suszarki Made in Italy”.

  Hot Honey Care and Diffusers (dostępne osobno): kompatybilne z Hot Honey Care System i Elchim Cocoon Diffuser dla modeli 3900 i 8th Sense.

Polecamy