Wczytuję dane...

PAZNOKCIE

Piękne, zdrowe i zadbane paznokcie to w dzisiejszych czasach wizytówka człowieka, niezależnie od płci. Współcześni mężczyźni także nie mogą sobie pozwolić na połamane, brudne paznokcie zarastające nieestetycznie skórkami. Pielęgnację paznokci w domu możemy uzupełnić o wizytę w gabinecie kosmetycznym i pozwolić sobie na profesjonalne zabiegi wykonane przez fachowo przygotowaną kosmetyczkę. Sklep internetowy profryzjer.pl dysponuje gamą produktów przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Warto zapoznać się z naszą ofertą. W pierwszym rzędzie są to różnego rodzaju preparaty do paznokci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Preparaty do paznokci

  Do profesjonalnej pielęgnacji paznokci wykorzystywane są różnego rodzaju preparaty, takie jak na przykład lakiery - w tym hybrydowe, zmywacze czy odtłuszczacze używane przed nałożeniem lakieru. Nie mniej ważne są utwardzacze nakładane na pomalowane paznokcie. Posiadamy także środki pozwalające na poprawę kondycji paznokci - odżywki, olejki, peelingi czy wypełniacze zmarszczek na płytce paznokciowej. Warto podkreślić, że mamy w swojej ofercie preparaty stworzone z myślą o męskich paznokciach, które wymagają stosowania nieco silniejszych środków.

  Pilniki i frezy

  Do nadania wymarzonego kształtu płytce paznokciowej wykorzystuje się różnego rodzaju pilniki. W zależności od kształtu i kondycji paznokci można wybierać pilniki wykonane z różnego rodzaju materiałów np. szklane, diamentowe, papierowe i inne. Do pielęgnacji paznokci u stóp używa się częściej frezów, którymi wygodnie można opracować twardsze paznokcie oraz rosnące wokół nich skórki.

  Akcesoria do pielęgnacji paznokci

  Wśród akcesoriów dodatkowo używanych do profesjonalnej stylizacji paznokci dostępnych w naszym sklepie, wymienić należy na przykład nożyczki i kopytka służące do usuwania skórek lub pielegnacji wrastających paznokci. Oprócz tego szereg produktów przydatnych w trakcie malowania paznokci np. wszelkiego rodzaju podpórki, bloczki, na których można wygodnie umieścić dłoń klientki, separatory do palców stóp, oraz klipsy ułatwiające zdejmowanie hybryd.