Wczytuję dane...

AKCESORIA

Pielęgnacja paznokci to proces, który wymaga wielu czynności, począwszy od piłowania nierównych powierzchni płytki, zaś kończąc na usunięciu bolesnych skórek przy krawędziach oraz nakładaniu oliwki. Aby wykonywany zabieg był skuteczny oraz długotrwały, warto skorzystać z oferty naszego sklepu internetowego. Od lat zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości produktów, które służą jako niezbędna pomoc podczas wykonywania zabiegów dotyczących paznokci. Oferowane akcesoria do paznokci to produkty, które skutecznie uporają się ze wszelkimi zniekształceniami, a ponadto są bardzo łatwe i komfortowe w użytkowaniu. Z powodzeniem mogą stanowić wyposażenie profesjonalnego salonu kosmetycznego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Akcesoria do paznokci w sklepie profryzjer.pl

    Internetowy sklep profryzjer.pl oferuje skuteczne, a zarazem niezwykle funkcjonalne i komfortowe produkty. Usuwanie skórek, piłowanie nierównych krawędzi, a ponadto nakładanie specjalistycznej oliwki pielęgnacyjnej - każda z tych czynności związana jest z regularnymi zabiegami mającymi na celu upiększyć oraz wzmocnić nasze paznokcie. Aby jednak wykonywane czynności przyniosły zamierzony skutek, warto wyposażyć się w najlepsze akcesoria do paznokci, które dostępne są na rynku. Dokładnie takie produkty znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego profryzjer.pl! Dzięki nim wykonają Państwo każdy niezbędny, nawet najbardziej wymagający zabieg pielęgnacyjno-regeneracyjny, bez obaw o ewentualne uszkodzenia mechaniczne paznokci czy braki dotyczące sprawności stosowanych narzędzi kosmetycznych.

    Oferowane przez nas produkty gwarantują precyzję w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno-regeneracyjnych. Skuteczna pielęgnacja paznokci to przede wszystkim sprawna „ręka”, która poradzi sobie z wykonaniem odpowiednich czynności pielęgnacyjnych, a przede wszystkim trwałe oraz funkcjonalne urządzenia kosmetyczne. W naszej firmie zajmujemy się dystrybucją wyłącznie praktycznych oraz łatwych w użyciu akcesoriów, dzięki czemu każdorazowy zabieg pielęgnacyjno-regeneracyjny, zostanie wykonany intuicyjnie oraz skutecznie. Dystrybuowane akcesoria do paznokci charakteryzują się niezwykle trwałą strukturą. Nie powodują ewentualnych uszkodzeń mechanicznych, a ponadto są też bardzo łatwe w czyszczeniu. Świetnie sprawdzą się w każdym profesjonalnym salonie.

    Pilniki i bloki polerskie

    W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór pilników i bloków polerskich. Dzięki nim, paznokcie Twoich klientów zyskają fantastyczny wygląd. Posiadamy pilniki do obróbki naturalnych paznokci oraz do tipsów. Różny poziom ścieralności pozwoli na dobranie pilnika odpowiedniego do stanu paznokci, dzięki czemu wrażliwa płytka paznokciowa pozostanie nienaruszona. Ergonomiczny kształt pozwoli na precyzyjne opiłowywanie paznokci bez zbytniego obciążania nadgarstka. Dostępne w naszym sklepie bloki polerskie, pomogą w profesjonalny sposób przygotować płytkę do utwardzenia lub aplikacji tipsów oraz będą niezbędne przy modelowaniu masy akrylowej czy żelowej.