Wczytuję dane...

Szablony do przedłużania paznokci

Chcąc rozpocząć przygodę z paznokciami żelowymi nie można zapomnieć o podstawowych gadżetach ułatwiających cały proces tworzenia paznokci, od nałożenia żelu po uformowanie finalnego kształtu paznokcia, jak też ich ściągania. W naszym sklepie oferujemy szablony do przedłużania paznokci, jak także klipsy i nakładki do ściągania hybryd. Dzięki nim będziesz w stanie stworzyć perfekcyjny manicure zarówno w zaciszu domowym, jak i profesjonalnym salonie urody w krótkim czasie, bez zbędnego wysiłku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Łatwa aplikacja

Aplikacja szablonów do przedłużania paznokci jest banalnie prosta. Wystarczy jedynie oderwać jeden z 500 sztuk szablonów do formowania paznokci żelowych z rozwijanej rolki. Za pomocą powierzchni klejącej przykleić je do palca, układając odpowiedni fragment pod naturalną płytką. Klej zastosowany w szablonach do paznokci jest niezwykle wytrzymały, więc nie ma tutaj mowy o odklejaniu się formy w trakcie tworzenia paznokcia. Nadrukowana miarka pozwala w łatwy sposób określić długość paznokcia, a także potrzebna ilość żelu do jego zbudowania. W naszej ofercie posiadamy same renomowane marki szablonów do przedłużania paznokci, z których korzystają najlepsi styliści paznokci na całym świecie.

Bezproblemowe ściągnięcie manicure wykonanych na szablonach do paznokci

Zaletą manicure hybrydowego i żelowego jest ich wybitna trwałość, która pozwala cieszyć się nienagannym wyglądem paznokci, nawet do trzech tygodni. Po tym okresie najczęściej trzeba ściągnąć lakier. Pomocne w tym procesie mogą się okazać wszelkiego rodzaju klipsy do ściągania lakieru hybrydowego, które w dokładny sposób przylegają do płytki paznokcia. Nie przepuszczają powietrza, przez co ułatwiają rozpuszczanie lakieru. Każdy zestaw szablonu do paznokci zawiera 10 klipsów. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań znajdą w naszej ofercie także bibułki do zawijania wacikiem ze zmywaczem.

Konkurencyjna oferta

W naszym sklepie internetowym Profryzjer znajdziesz wszystko to, co niezbędne do profesjonalnej stylizacji paznokci. Zarówno szablony do przedłużania paznokci, jak i frezy do frezarek, czy też klipsy do ściągania manicure są w rewelacyjnie niskich cenach. Dodatkowo dla naszych klientów oferujemy darmową dostawę przy realizacji zamówienia na kwotę powyżej 300 złotych. Wraz z Profryzjer zadbasz o profesjonalne wyposażenie w Twoim salonie, czy też zaciszu domowym.