Wczytuję dane...

Cążki obcinacze do skórek i paznokci

Każdy chce posiadać piękne i zadbane dłonie. Aby uzyskać taki efekt należy poświęcić ich pielęgnacji sporo czasu. Spiłowywanie, nawilżanie i usunięcie skórek za pomocą cążek do paznokci - wszystkie te zabiegi mają duży wpływ na wygląd tak paznokci, jak i samych dłoni. Osoby posiadające problem z narastającymi skórkami powinny w celu ich zniwelowania używać specjalnych narzędzi, jakimi są cążki do obcinania paznokci wykonane ze stali, umożliwiającej ich dezynfekcję. Tylko narzędzia umożliwiające odkażenie ich po użyciu zapewniają spełnienie standardów higieny przy robieniu manicure. Za ich pomocą usunięcie suchych i twardych skórek jest proste i zajmuje niewiele czasu. Trzeba tylko odciąć skórę równomiernym ruchem, z lewej na prawą, uważając przy tym, by jej nie ciągnąć ani nie zmienić kąta cięcia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Skórki na medal

Zabiegi usuwania skórek cążkami do paznokci mają duży wpływ na ogólny stan wizualny manicure oraz całych dłoni. Posiadacze miękkich i krótkich skórek nie muszą w tym celu używać specjalistycznych narzędzi. Niestety większość osób boryka się z problemem suchości i narastania skórki na płytce paznokcia. W takim przypadku najlepiej sprawdza się obcinacze do skórek i paznokci, które bez strzępienia struktury skórki ją usunął. Cążki do paznokci z naszego sklepu Profryzjer sprawdzą się zarówno do użytku domowego, jak i w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem cążek do paznokci

Najważniejsze w tego typu narzędziach kosmetycznych jest ostrze. Odpowiednie cążki do paznokci posiadają je dobrze naostrzone. Ma też wyprofilowany kształt, umożliwiający wychwycenie nawet najmniejszych skórek. Dla osób początkujących poleca się cążki do paznokci o krótkim ostrzu, gdyż pozwalają one zachować precyzję ruchów. Te o dłuższym ostrzu dają natomiast możliwość szybszego wykonania zabiegu usuwania skórek. profesjonalne cążki do skórek i paznokci powinny być wykonane ze stali, dzięki czemu będzie można je dezynfekować bez ryzyka uszkodzenia, czy też rdzewienia metalu. Bardzo ważne są też ramiona cążek, które powinny dobrze leżeć w dłoni, nie ograniczając ruchów i nie stawiając zbyt dużego oporu.

Nasza oferta

W naszej ofercie można znaleźć wszystko to, co potrzebne jest do wykonania manicure w profesjonalny sposób, w tym cążki do paznokci wysokiej jakości - produkt renomowanych marek, takich jak SEMILAC. Różnej długości ostrza, a także układy ramion i blokady sprawiają, że każdy może znaleźć idealne narzędzie dla siebie. Oprócz cążek do paznokci oferujemy klasyczne obcinaczki do paznokci, które powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce. Są one niezastąpione w trakcie wyjazdów czy też przebywania poza domem. Pozwalają w szybki i bezproblemowy sposób skrócić nadłamany paznokieć czy wyciąć oderwaną skórkę. Wszystkie nasze produkty są wykonane z materiałów o najwyższej trwałości, dzięki czemu ich zakup stanowi wieloletnią gwarancję. Dodatkowo naszym klientom oferujemy darmową dostawę przy zakupach powyżej 300 złotych.