Wczytuję dane...

Papiloty, wałki do włosów

Lokowane włosy od dekad budzą pożądanie u przedstawicieli obu płci. Mężczyźni uwielbiają je podziwiać, a kobiety pragną je mieć. Te panie, które nie zostały naturalnie obdarzone burzą loków, mogą zdecydować się na odpowiednie modelowanie przy użyciu profesjonalnych akcesoriów fryzjerskich, takich jak lokówki, wałki do włosów i papiloty. Choć lokówki wydają się wygodniejszym rozwiązaniem, to jednak klasyczne wałki i papiloty mają swoje zalety. Przede wszystkim, dają więcej możliwości i łatwiej można dobrać je do określonego typu włosów. W hurtowni profryzjer.pl postawiliśmy na nowoczesne wałki indukcyjne, które dają rewelacyjne efekty, zapewniając idealny kształt loków i gwarantując ich długotrwałość.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jak wybrać wałki do włosów?

Na rynku dostępne są wałki do włosów o różnych rozmiarach. Poszczególne rodzaje są przeznaczone do stylizacji innego typu włosów, a ich stosowanie daje zupełnie odmienne efekty. Krótkie włosy najlepiej jest nawijać na cienkie wałki, a te grube będą lepsze do długich fryzur. Wiele zależy również od rezultatu, jaki chce się uzyskać. Nawijanie długich włosów na grube wałki przy nasadzie nie pokręci włosów, ale da wrażenie ich większej objętości i lekko uniesie fryzurę. Ta sama metoda sprawdza się przy włosach o średniej długości. Grube wałki do włosów długich, ale umieszczone na końcówkach dadzą efekt fal. Do długich i półdługich włosów doskonałe są też papiloty. Podobnie jak wałki o małej średnicy, dają efekt sprężystych, drobnych fal, które można otrzymać na całej powierzchni, od nasady do końcówek. Są na tyle nieregularne, że fryzura wygląda bardzo naturalnie.

Działanie wałków elektrycznych do włosów

Szczególną kategorią akcesoriów do komponowania wyjątkowych fryzur są wałki elektryczne, które nadają się do włosów o każdej długości. Dostępne są zwykle w zestawach z elementami o różnej wielkości, co decyduje o możliwości ich wszechstronnego zastosowania. Ze względu na szybkość działania, obecnie na rynku dominują wałki indukcyjne do włosów. Ich nowoczesna konstrukcja sprawia, że nagrzewają się w bardzo krótkim czasie i już po chwili są gotowe do użycia. Większość jest też wyposażona w dogodne opcje, np. termostat lub wyświetlacz temperatury.

Wałki do włosów w ofercie profryzjer.pl

Nasza hurtownia postawiła sobie za cel dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości. Oferujemy nowoczesne, niezwykle komfortowe w użytkowaniu indukcyjne wałki do włosów renomowanej marki Fox Volcano. Komplet dostępny jest wraz z wymiennymi końcówkami o różnej średnicy. W zestawie znajdują się wałki w 4 rozmiarach, dzięki czemu jedno urządzenie skutecznie zastępuje nie tylko klasyczne wałki różnej wielkości, ale też papiloty. Pozwala tworzyć przeróżne fryzury falując włosy, kręcąc na małe lub duże sprężyny, prostując lub unosząc i dodając im objętości. Wałki do włosów z indukcyjnym systemem nagrzewania są gotowe do pracy już po 5 sekundach od włączenia, więc zapewniają nie tylko skuteczne, ale też szybkie ułożenie zaplanowanej fryzury.