Gumki do włosów

W salonie fryzjerskim należy używać tylko i wyłącznie produktów najwyższej jakości, aby móc tym samym zapewnić pełną satysfakcję klientek. Dlatego też, wybierając gumki do włosów, należy szukać takich, które idealnie spełnią swoje funkcje, a przy tym będą wyglądać znakomicie. Takie są między innymi gumki Invisibobble. Owe produkty ostatnimi czasy stały się modne, gdyż doceniono ich wygodę. W pewnym sensie są to rewolucyjne artykuły, albowiem poza tym, iż prezentują się naprawdę wspaniale, to równocześnie posiadają pewne dodatkowe atuty.

Gumki sprężynki nie ciągną i nie wyrywają naszych włosów. Dlatego też szczególnie polecane są osobom, mającym delikatne włosy i problemy z ich wypadaniem. Dodatkowo taka gumka cechuje się niezwykłą trwałością. Jej konstrukcja sprawia, że posłużyć nam może naprawdę przez długi czas. Cechuje je także wyjątkowa estetyka, idealnie wpisująca się we współczesną modę oraz trendy związane z fryzurami. Gumki Invisibobble pozwolą przygotować niesamowitą stylizację.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Gumki Invisibobble, czyli gumki sprężynki

Gumki sprężynki nadają się właściwie do każdego rodzaju włosów. Nie ściskają ich zbyt mocno, dzięki czemu nie tylko nie powodują ich łamania i wypadania, ale równocześnie nie przyczyniają się do bólu zlokalizowanego przy skórze głowy, który to może występować w przypadku tradycyjnych gumek. Sprężynowa budowa gumki Invisibobble sprawia, iż ciasno utrzymuje ona włosy, jednak równocześnie nie powoduje ich ściskania. Dlatego też tego typu produkty tak chętnie wybierane są przez współczesne kobiety. Warto mieć je również w ofercie profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

To idealne produkty, które to pozwalają stworzyć niezwykłe stylizacje. Przy tym gumki Invisibobble delikatne są dla struktury naszych włosów oraz nie niszczą ich, co szczególnie ważne jest w przypadku osób, mających włosy farbowane czy zniszczone różnymi zabiegami. Takie gumki do włosów wykonane są z delikatnego, wodoodpornego oraz bardzo wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu mogą nam posłużyć naprawdę przez długi czas. Zapewniają oryginalny wygląd i mogą być prawdziwą ozdobą naszych włosów. Poza gumkami do włosów oferujemy również inne produkty idealnie nadające się do profesjonalnych salonów fryzjerskich.