Wczytuję dane...

Elastyczne gumki do włosów invisibobble

Różnorodność fryzur, jakie można wykonać na włosach krótkich i długich, zrodziła potrzebę stworzenia rozmaitych akcesoriów, które ułatwiają ich upięcie. Za najpopularniejsze z nich można uznać gumki do włosów, które są powszechnie używane przez dziewczynki i kobiety w każdym wieku. Umożliwiają wiązanie prostych kucyków i ułatwiają utrzymanie splecionych warkoczy. Mogą być też użyteczne przy bardziej fantazyjnych fryzurach. Dzięki swojej rozciągliwości nie uszkadzają struktury włosów, za to doskonale dopasowują się do ich objętości. Profesjonalna hurtownia fryzjerska profryzjer.pl oferuje wysokiej jakości elastyczne gumki do włosów, które nadadzą się na wiele okazji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Gumki bezpieczne dla włosów

Choć klasyczne gumki do włosów są wystarczająco elastyczne, by nie uciskały i nie uszkadzały włosów, to jednak mogą sprzyjać ich plątaniu. Podczas ściągania wielokrotnie powodują też wyrywanie i łamanie pojedynczych włosów. Ten problem rozwiązują gumki sprężynki, których wyjątkowa budowa chroni przed wplątaniem się włosków i ich nadmiernym ciągnięciem. To dlatego są szczególnie polecane osobom o cienkich i zniszczonych włosach. Sprawdzają się również u małych dziewczynek, które nie są odporne na uczucie ciągnięcia przy delikatnej skórze głowy. Specjalistyczne gumki do włosów sprężynki są doskonałą opcją do włosów dowolnej długości, także tych gęstych i mocno kręconych.

Najlepszej jakości gumki do włosów w profryzjer.pl

Nasza hurtownia stawia na najlepsze rozwiązania fryzjerskie. Chcąc rozwiązać problem z włosami wyrywającymi się przy ściąganiu gumek, proponujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Oferowane przez profryzjer.pl gumki do włosów invisibobble to pierwszogatunkowy produkt, który gwarantuje maksimum wygody. Optymalnie ściskają włosy, ale nie naciągają ich i nie powodują dyskomfortu. Do tego rewelacyjnie prezentują się na włosach każdego koloru i rodzaju. Nowoczesne gumki do włosów są wykonane z wodoodpornego i trwałego tworzywa sztucznego. Występują w wielu wersjach kolorystycznych.