Wczytuję dane...

Podgrzewacze wosku

Spośród wszystkich dostępnych w salonach kosmetycznych metod usuwania owłosienia, depilacja woskiem od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Trudno się temu dziwić - zabieg ten jest niezwykle szybki oraz skuteczny. Po jego wykonaniu gładką skórą cieszyć możemy się przez kilka tygodni. W ten sposób pozbędziemy się włosków z niemalże każdego rejonu ciała - nóg, rąk, okolic bikini, pleców czy pach. Aby możliwe było wykonanie takiego zabiegu, zaopatrzyć należy się w szereg odpowiednio dobranych akcesoriów. Zalicza się do nich między innymi podgrzewacze do wosku. Tego typu urządzeń nie powinny używać osoby niedoświadczone - skutkować może to nie tylko nierównomiernym rozprowadzeniem produktu, lecz również poparzeniem ciała.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Podgrzewacz do wosku - co to takiego?

W sklepxch spotkać można się z dwoma głównymi rodzajami wosków, a zatem i podgrzewaczy do wosku - twardego oraz miękkiego - które dobiera się w zależności od rodzaju skóry i włosków, miejsca, w którym przeprowadzany będzie zabieg, a także stosowanej techniki. Produkty tego typu, wykorzystywane w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, podgrzewane są do niepowodującej poparzeń skóry temperatury. Do tego celu wykorzystuje się specjalne podgrzewacze do wosku do depilacji. Idealny produkt tego typu powinien być w stanie w krótkim czasie podgrzać wybrany preparat do określonej temperatury i utrzymywać ją w niej przez długi czas. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można bogaty asortyment tego typu produktów od renomowanych marek.

Czym kierować się wybierając podgrzewacz do wosku twardego lub miękkiego?

Na rynku spotkać można się z różnego rodzaju zestawami podgrzewaczy do wosku. Najlepszym rozwiązaniem będzie produkt wielofunkcyjny, umożliwiający równoczesne podgrzewanie zarówno wkładów woskowych, jak i wosku w puszce. Kluczowymi elementami takiego produktu są: termostat wyposażony w funkcję regulacji temperatury, uchwyt ułatwiający wyjmowanie opakowania z woskiem, oraz pokrywka zabezpieczająca przed zabrudzeniem.

Praktyczne zestawy podgrzewaczy do wosku z naszej oferty

Bardzo ciekawą propozycją z oferty naszego sklepu internetowego jest podgrzewacz do wosku Sonobella Style, charakteryzujący się ergonomicznym kształtem ułatwiającym codzienną pracę oraz doskonałymi parametrami technicznymi, co pozwala na uzyskanie optymalnej temperatury produktu w bardzo krótkim czasie. Na uwagę zasługuje tutaj również estetyczny design utrzymany w odcieniach bieli oraz różu. Produkt posiada certyfikat CE, a więc potwierdzenie jego wysokiej jakości. Jest on niezwykle uniwersalny - obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku woski o pojemności 100 mililitrów. Posiada on również praktyczny przewód zasilający o długości 150 centymetrów. W komplecie znajduje się także wosk miodowy z szeroką rolką oraz 25 sztuk pasków do depilacji. Druga propozycja to podgrzewacz Fox, przeznaczony do standardowych aplikatorów wosku. Urządzenie jest zasilane sieciowo. Posiada moc 25 W i częstotliwość 50 Hz.