Wczytuję dane...

BRODZIKI DO PEDICURE

Zdrowe i zadbane paznokcie to marzenie wielu kobiet i mężczyzn, którzy równie chętnie co przedstawicielki płci pięknej odwiedzają salony kosmetyczne. Profesjonalne zabiegi manicure i pedicure mogą być wykonane jedynie przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu i elementów wyposażenia, które zapewnią komfort zarówno klientom, jak i kosmetyczce. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ogromny wybór mebli kosmetycznych, w tym nowoczesne i niesamowicie funkcjonalne brodziki do pedicure w wielu różnych wariantach. Asortyment obejmuje jedynie wysokiej jakości produkty wykonane z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów i tworzyw, w tym m.in.: jednorazowe wkłady do brodzików w atrakcyjnej cenie, miski do brodzików przeznaczone do moczenia stóp, a nawet wygodne podnóżki do pedicure z profilowaną, szeroką tapicerką i praktyczną regulacją kąta pochylenia poduszki. To jednak nie wszystko - na profryzjer.pl znajdziesz również wiele przydatnych akcesoriów, dzięki którym kompletnie wyposażysz profesjonalne stanowisko do manicure i pedicure!

Nowoczesne meble i akcesoria stworzone z myślą o maksymalnym komforcie podczas zabiegu

Ogromną popularnością wśród klientów naszego sklepu cieszą się nowoczesne brodziki do pedicure marki Azzurro wyposażone w kółka ułatwiające transport oraz funkcję hydromasażu z możliwością bezpośredniego podłączenia do odpływu wody. To najwyższej jakości produkty spełniające wszelkie obowiązujące normy jakości i bezpieczeństwa, które zostały objęte 2-letnią gwarancją producenta. W ofercie sklepu profryzjer.pl znajdziesz również kompletne zestawy do pedicure składające się z brodzika z regulowaną wysokością oraz masażera do stóp z podgrzewanym dnem utrzymującym stałą temperaturę wody. Jedną z dodatkowych funkcji urządzenia jest możliwość wykonywania akupresury, która wspiera stymulację spodu stopy i działa relaksująco na cały organizm.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.