Wczytuję dane...

Wymienne części fryzjerskie i kosmetyczne

Lampy kosmetyczne UV służą do utrwalania lakieru na płytce paznokcia. Są one wyposażone w specjalne żarówki UV. Światło ultrafioletowe utwardza lakier, czyniąc go bardziej odpornym na odpryski i uszkodzenia mechaniczne. Dla uzyskania maksymalnej wytrzymałości lakieru bardzo ważna jest odpowiednia moc światła i jego równomierne rozproszenie. Od sprawności żarówki do lamp UV zależy efekt pracy manicurzystki. Regularne używane żarówki UV tracą swoją wydajność. Ich światło z czasem staje się zbyt słabe, a promienie UV za krótkie, aby wystarczająco mocno utrwalić lakier. W związku z tym niezwykle ważna jest ich regularna wymiana na nowe. Tylko w ten sposób można zachować maksymalną sprawność lamp kosmetycznych UV oraz zapewnić klientkom salonu profesjonalny efekt.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wysokiej jakości akcesoria do lamp kosmetycznych UV

Sklep internetowy Profryzjer.pl oferuje części wymienne do lamp UV do paznokci. W sprzedaży mamy duży wybór żarówek do lamp różnych firm. Wiele modeli o zróżnicowanej mocy pozwoli dopasować akcesoria do posiadanego urządzenia. Wymiana żarówki jest bardzo prosta. Polega na wyjęciu starej świetlówki i wciśnięciu w jej miejsce nowej. Dla prawidłowej pracy żarówki ważne jest to, aby wymianę przeprowadzać, trzymając żarówkę przez papier lub w rękawiczkach. Nawet niewielka ilość brudu lub potu na skórze palców może spowodować przyspieszone przepalenie się lub zużycie żarówki do lamp.

Elementy wymienne do frezarek do paznokci

Innym urządzeniem do manicure, do którego posiadamy części wymienne, są frezarki do paznokci. To urządzenia, z pomocą których można spiłować lub wyrównać płytkę paznokcia. Frezarki wyposażone są w wymienne końcówki ścierne, które wprawione w ruch usuwają zewnętrzną warstwę płytki. Podczas ścierania paznokcia powstaje lekki pył, który zostaje wciągnięty przez specjalny pochłaniacz z umieszczonym wewnątrz workiem. Działa on na podobnej zasadzie co odkurzacz domowy. Po zapełnieniu worka siła ssania spada i należy wymienić go na nowy. Worki do pochłaniacza można zakupić w naszym sklepie. Wiele modeli w różnych rozmiarach pozwoli ci dobrać produkt odpowiedni do używanego pochłaniacza. Papierowe worki do pochłaniaczy dostępne w sklepie internetowym Profryzjer.pl wyróżniają się bardzo przystępnymi cenami. Można je kupować pojedynczo lub pakowane po kilkanaście sztuk. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!