KARKÓWKI FRYZJERSKIE

Każde strzyżenie kończy się w podobny sposób – omiataniem szyi klienta z pozostałości włosów. Fryzjer wykorzystuje do tego celu specjalną szczotkę, nazywaną karkówką. Karkówki fryzjerskie można zakupić w sklepie timo. Są one tu dostępne w bardzo wielu modelach, wielkościach i kształtach, wyprodukowane z włosia naturalnego lub syntetycznego. Karkówki fryzjerskie muszą zapewniać bardzo dużą skuteczność usuwania włosów i pyłu ze skóry, dlatego ważne jest duże zagęszczenie włosia w szczotce oraz jego długość. Dla zapewnienia wygodnego i precyzyjnego używania, fryzjerski pędzel do omiatania został wyposażony w podłużny uchwyt o owalnym kształcie. Pozwala on pewnie trzymać szczotkę w dłoni i wykonywać nią zamaszyste ruchy, bez nadwyrężania nadgarstka.

Solidnie wykonana i bardzo wygodna karkówka, powinna się znajdować na podorędziu każdego fryzjera. Jej sprawne użycie jest ostatnią czynnością kończąca usługę fryzjerską i pozwalającą w pełni zadbać o zadowolenie klienta. Karkówki fryzjerskie z naturalnym włosiem są bardzo miękkie w dotyku i delikatne dla skóry szyi i karku. To bardzo ważne, ponieważ w wielu przypadkach może ona być delikatnie podrażniona po strzyżeniu maszynką. Stosując pędzel do omiatania z naturalnym włosiem, można niemal do zera ograniczyć dyskomfort klienta, przekonując go do kolejnej wizyty w swoim salonie.

Wybierając karkówkę fryzjerską do swojego salonu, warto postawić na pędzel skonstruowany w sposób umożliwiający jego postawienie w pionie. Takie przechowywanie pędzla chroni włosie przed odkształcaniem, zapewniając długi czas przydatności do używania. Można również wybrać karkówki fryzjerskie wyposażone w zawieszkę lub z otworem do zawieszenia umieszczonym w rączce.

Wszystkie zamówienia na karkówki fryzjerskie sklep internetowy Profryzjer.pl realizuje w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Zamówione pędzle dostarczane są przesyłką kurierską pod wskazany adres, solidnie zapakowane w paczkę i zabezpieczone przed uszkodzeniem w czasie transportu.Sortuj według:
Wyświetl po produktów