Wczytuję dane...

Akcesoria fryzjerskie: narzędzia i przybory

Poza przyborami, które służą do upinania i są widoczne we włosach jeszcze po wyjściu z salonu, istnieje wiele innych narzędzi, umożliwiających wykonywanie poszczególnych zabiegów fryzjerskich. Hurtownia profryzjer.pl proponuje wysokiej klasy akcesoria fryzjerskie, które ułatwiają pracę specjalistom, a klientom zapewniają satysfakcję. Dostępne są u nas także przybory fryzjerskie, nadające się do użytku prywatnego, np. podczas samodzielnego farbowania włosów. Na nasz asortyment składają się produkty wysokiej jakości, dostarczane przez marki cenione w branży fryzjerskiej. Jest to gwarancją optymalnej pielęgnacji włosów, a przy okazji zapewnia wygodę fryzjerowi, bez względu na poziom jego umiejętności.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Akcesoria fryzjerskie niezbędne w każdym salonie

  Wśród przyborów służących do modelowania włosów i wykonywania wszelkich fryzur, w profesjonalnym salonie obowiązkowo powinny znaleźć się wszelkiego typu spinki, gumki i klipsy przytrzymujące włosy. Inne niezbędne akcesoria fryzjerskie to te przeznaczone do farbowania włosów. Cienkie i grube pędzle do nakładania gotowych mieszanek tonerów i utleniaczy oraz miseczki do łączenia substancji koloryzujących są nieodłącznym elementem wyposażenia takich placówek. Nieodzowne okazują się także przybory do robienia “trwałej”, w tym specjalistyczne rynny, bibułki oraz aplikatory. Hurtownia profryzjer.pl oferuje również narzędzia fryzjerskie do modelowania męskich zarostów, w tym profesjonalne ostrza barberskie.

  Przybory fryzjerskie, podnoszące wygodę pracy

  Akcesoria fryzjerskie mają pomagać w uzyskiwaniu zachwycających efektów na głowach klientów, ale ich zadaniem jest także zwiększenie komfortu pracy fryzjerów. Do najbardziej funkcjonalnych produktów w tej kategorii zaliczają się opaski magnetyczne, które - zakładane na rękę - ułatwiają panowanie nad metalowymi wsuwkami, spinkami, klipsami i szpilkami. Zapobiegają gubieniu ich, a jednocześnie zapewniają do nich szybki dostęp. Za wygodę pracy w salonie odpowiadają też ochronne akcesoria fryzjerskie, takie jak folie, fartuchy, kołnierze i peleryny. Nie tylko chronią ubrania i meble, ale też ułatwiają czyszczenie podłogi z obciętych włosów lub plam po farbie. Dużym udogodnieniem są również dozowniki, do których można przelewać kosmetyki hurtowo kupowane w wielkogabarytowych opakowaniach.

  Jak wybrać przybory fryzjerskie?

  Kompletując przybory fryzjerskie do salonu lub na własne potrzeby warto korzystać z oferty sprawdzonych sprzedawców, takich jak profryzjer.pl. Należy sięgać po towary wysokiej jakości, cieszące się dobrą opinią wśród specjalistów. Dobrym pomysłem jest gotowy zestaw fryzjerski, który składa się np. z kosmetyków fryzjerskich należących do jednej linii, ale mających odmienne przeznaczenie. Takie łączone produkty odciążają fryzjera z potrzeby dobierania poszczególnych akcesoriów, przyspieszając jego pracę. Wśród zestawów na uwagę zasługują także komplety przeznaczone do pielęgnacji brody, w których znajdują się zarówno akcesoria fryzjerskie do czesania brody, jak i kosmetyki do zarostu.