Wczytuję dane...

Wsuwki do włosów

Wśród akcesoriów do włosów, z których równie często korzystają profesjonaliści, co osoby prywatne, wsuwki do włosów cieszą się szczególną popularnością. Wynika to z ich funkcjonalności, prostoty użytkowania oraz z efektów, jakie mogą dać, gdy odpowiednio wkomponuje się je w konkretną fryzurę. W hurtowni profryzjer.pl dostępne są wsuwki nadające się do użytku domowego oraz odpowiednie do wykorzystania w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Sprawdzą się jako przybory pomocnicze w trakcie zabiegów fryzjerskich, jednak mogą być też elementem fryzury i stanowić jej ozdobne wykończenie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, użytkuje się je z przyjemnością.

Wsuwki - nieoceniona pomoc w pracach fryzjerskich

Krótsze i dłuższe, proste i bardziej dekoracyjne wsuwki do włosów są jednym z podstawowych przyborów w każdym salonie fryzjerskim. Odgrywają niezwykle istotną rolę w układaniu fryzur, ponieważ pozwalają opanować pojedyncze, niesforne kosmyki. Mogą również służyć do podpinania włosów w taki sposób, aby zmienić ich długość. Z długich włosów mogą zrobić np. modną fryzurę w stylu “boba”, czyli sięgającą za ucho. Odpowiednio wpięte tworzą zachwycające kompozycje w postaci małych koczków i okazałych koków, koszyczków, a także upięć, dających ciekawe ułożenie grzywki lub kucyka. Poza tym wsuwki do włosów są wykorzystywane przez fryzjerów jako elementy pomocnicze, do podtrzymania zbędnych pasemek w trakcie pracy nad inną częścią kosmyków. Jest to wygodne przy prostowaniu lub farbowaniu.

Wsuwki ozdobne ukoronowaniem pięknej fryzury

Odmienną grupę wsuwek stanowią te o przeznaczeniu stricte ozdobnym. Są dostępne w różnych kolorach, niejednokrotnie wzbogacone brokatem, cyrkoniami lub innymi aplikacjami. Stanowią oryginalną ozdobę i mogą zastąpić spinki do włosów lub opaski na głowę. W zależności od wykończenia nadają się do codziennego użytku lub do wkomponowania ich w wyjściową fryzurę. Eleganckie wsuwki do włosów doskonale pasują do fryzur ślubnych, komunijnych lub studniówkowych. Niemniej z klasycznych wsuwek również można uzyskać niecodzienną ozdobę włosów. Wystarczy wpiąć je w odpowiedni sposób, by wspólnie tworzyły ciekawą kombinację. Ten typ dekoracji powinien być jednak wielokrotnie przećwiczony, ponieważ oczekiwany efekt jest trudny do samodzielnego osiągnięcia.

Jak wybrać wsuwki do włosów?

Na rynku dostępne są wsuwki oferowane przez różnych producentów, jednak większość z nich ma podobną konstrukcję oraz jest stworzona z jednakowych materiałów. Można jednak wybierać je na podstawie wielkości i wyglądu. Przeciętna długość wsuwki do włosów wynosi 4 centymetry, w przypadku tej krótkiej, a 6 centymetrów dla długiej. W sprzedaży znajdują się modele płaskie oraz karbowane. O ile pierwsze z nich doskonale trzymają upięcia, o tyle te drugie są dużo wygodniejsze w noszeniu. Wybór pozostaje więc kwestią indywidualną. Ważne jest natomiast, by sięgać po wsuwki o okrągłym zakończeniu, ponieważ nie wpijają się w skórę i nie stanowią ryzyka skaleczenia.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.