Wczytuję dane...

Rozpylacze do włosów

Rozpylacze, nazywane również spryskiwaczami fryzjerskimi, to akcesoria służące do nawilżania włosów delikatną mgiełką. Dzięki temu zabiegowi stają się podatniejsze na stylizację, a ich strzyżenie może być bardziej precyzyjne. Wysokiej jakości spryskiwacz zdecydowanie ułatwia pracę fryzjera.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Spryskiwacze fryzjerskie najlepszej jakości

Rozpylacze fryzjerskie dostępne w sklepie Profryzjer.pl są wykonane z tworzywa sztucznego i aluminium. Nadaje im to maksymalną wytrzymałość na uszkodzenia, a jednocześnie zapewnia elegancki, nowoczesny wygląd. Rozpylacz, aby był wygodny w użytkowaniu, nie powinien mieć zbyt dużych rozmiarów. Staje się wówczas nieporęczny, a gdy zostanie napełniony wodą, również bardzo ciężki. Optymalną pojemnością dla większości rozpylaczy jest ok. 250 ml. Następnym ważnym aspektem, który wpływa na wygodę użytkowania rozpylacza, jest mechanizm pompki. Używany nawet kilkaset razy w ciągu jednego dnia, spryskiwacz powinien być wykonany z bardzo mocnego, odpornego na zużycie tworzywa. Rozmiar dźwigni, jej wyprofilowanie i siła, której należy użyć do rozpylania mgiełki - każdy z tych elementów został bardzo starannie zaprojektowany i wykonany w rozpylaczach oferowanych przez sklep Profryzjer.pl. Wszystko dla zapewnienia maksymalnej wygody i komfortu użytkowania.

Wysoki komfort pracy

Aby praca w salonie fryzjerskim była dobrze zorganizowana, warto posiadać więcej niż jeden spryskiwacz. Pozwala to stosować je zamiennie, podczas strzyżenia damskiego i męskiego. Jest to ważne z tego powodu, że do wody w spryskiwaczu najczęściej dodaje się niewielką ilość olejków zapachowych nadających włosom świeży zapach. Oczywiście dla kobiet i mężczyzn wybiera się inne aromaty.

Kupując rozpylacz fryzjerski w naszym sklepie, każdy klient może liczyć na sprawną realizację zamówienia i otrzymanie produktu najwyższej jakości. Sklep oferuje akcesoria fryzjerskie wyłącznie znanych firm dostępne w konkurencyjnych cenach. Szybki czas dostawy kurierskiej w każde miejsce w kraju pozwala skompletować nowe wyposażenie salonu fryzjerskiego niemal z dnia na dzień.