Wczytuję dane...

RZĘSY

Coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg przedłużania rzęs. Dzięki zwiększonej długości i objętości, oczy wyglądają zjawiskowo i uwodzicielsko. Noble Lashes to renomowana marka wysokiej jakości produktów do przedłużania rzęs. Rzęsy oferowane przez firmę mogą być zarówno z dodatkiem jedwabnych naturalnych protein, jak i z domieszką włókna syntetycznego. Rzęsy Noble Lashes charakteryzują się wygięciem i lekkością. Z tego względu, pięknie się prezentują na oczach i nie stanowią obciążenia dla naturalnych rzęs.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Renoma rzęs Noble Lashes

  Szukając produktów wysokiej klasy, nie ma lepszego producenta niż Noble Lashes. Rzęsy produkcji tej firmy są najlżejszymi i jednocześnie najdelikatniejszymi na rynku. Niezależnie od tego, jaki rodzaj rzęs jest wybrany przez klientkę, zastosowanie wyrobów Noble Lashes stanowi gwarancję tego, że oczy będą wyglądały atrakcyjniej niż kiedykolwiek wcześniej. Rzęsy Noble Lashes są najczęściej wybieranymi przez kosmetyczki, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. Dzięki ich obecności w naszym asortymencie, każdy odwiedzający naszą stronę klient ma pewność, że zaopatruje swój salon w rzęsy najwyższej jakości.

  Rzęsy 1:1

  Rzęsy 1:1 to powszechnie stosowana metoda przedłużania rzęs. Jest bezpieczna dla oka i skraca czas codziennego makijażu. Po wykonanym zabiegu, nawet do miesiąca czasu nie ma konieczności korzystania z tuszu do rzęs. Oczy prezentują się pięknie i jednocześnie naturalnie. Rzęsy 1:1 to inaczej doklejanie sztucznej rzęsy do rzęsy prawdziwej. Dzięki temu można je zagęścić, przyciemnić i wydłużyć. Są one dobierane pod kątem urody danej osoby. Uzupełnia się je co 3-4 tygodnie, co pozwala zachować imponujący efekt. Doklejane rzęsy 1:1 mogą być syntetyczne albo naturalne. Wśród najczęściej wykorzystywanych w tym zabiegu produktów, są właśnie te z logo Noble Lashes.

  Jakość rzęs Noble Lashes

  Jeżeli rzęsy 1:1 są wykonane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę, nie ma obaw, że będą obciążeniem dla oka i będą powodowały wypadanie naturalnych rzęs. Poza umiejętnościami osoby doklejającej rzęsy, ważne są także prawidłowa pielęgnacja rzęs po zabiegu i dobra jakość doklejanych rzęs. Wszystkie osoby, które szukają sprawdzonych produktów, mających być wykorzystane w renomowanym salonie kosmetycznym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdujące się w niej rzęsy Noble Lashes, spełnią wszystkie oczekiwania. Rzęsy Noble Lashes sprawią, że kobiety będą zachwycone wykonaniem i tym, jak będą wyglądały oczy, a to przełoży się na szersze grono zadowolonych klientów.

  Akcesoria do stylizacji rzęs

  Profesjonalne doklejanie rzęs wymaga odpowiednich akcesoriów sprawiających, że praca kosmetyczki będzie przebiegała sprawnie i komfortowo. Jeśli zajmujesz się stylizacją rzęs, to z pewnością zainteresuje Cię oferta naszego sklepu. Najważniejsze są oczywiście rzęsy - posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór sztucznych i naturalnych rzęs renomowanych marek. W zależności od potrzeb, możesz kupić rzęsy w kępkach i wachlarzykach lub na paskach. Dla wielbicielek glamour mamy też rzęsy zdobione kryształkami Swarovskiego. Wśród akcesoriów przydatnych do przedłużania rzęs, warto zwrócić uwagę na pierścienie do kleju. Nakładany na palec plastikowy pierścień powoduje, że klej do mocowania rzęs cały czas jest w zasięgu ręki. Kolejnym niezbędnym akcesorium są bezwłóknowe aplikatory, którymi wygodnie można usunąć na przykład nadmiar kleju. Najważniejszym sprzętem niezbędnym podczas procesu przedłużania rzęs są pęsety - w naszym sklepie znajdziesz naprawdę duży wybór rozwiązań dostosowanych do wybranej metody przedłużania. Oprócz tego oferujemy także nożyczki do rzęs, podstawki silikonowe, na których wygodnie rozłożysz pojedyncze rzęsy, oraz wiel innych akcesoriów. Koniecznie zapoznaj się z całą ofertą naszego sklepu.