Wczytuję dane...

Rzęsy Mink Express

Gęste, ciemne, efektownie okalające oczy rzęsy to marzenie wszystkich pań. Nieliczne mogą pochwalić się taką naturalną ozdobą oka. Jednak równie dobrze swoją rolę spełnią sztuczne rzęsy. Jeżeli dobrze je założymy, nikt nie zauważy, że nie są prawdziwe. Dobre, sztuczne rzęsy gwarantują piękną oprawę oczu. Będą wspaniałą ozdobą na wyjątkowe okazje i nie tylko. Rzęsy mink express to sztuczne, syntetyczne rzęsy, które przypominają naturalne włosie norki syberyjskiej. Są miękkie, mają piękny połysk i profil. Bardzo dobrze komponują się z rzęsami naturalnymi. Dostępne są w dużych i małych opakowaniach. Wybrać można również odpowiadającą nam długość i grubość rzęs. Można kupić także opakowanie MIX, które zawiera rzęsy w różnych długościach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Łatwa aplikacja, trwały efekt

Rzęsy mink nie zwężają się ku końcomna całej długości, lecz w koniuszkach. Są ładnie podkręcone i wytrzymałe na wysoką temperaturę. Nie ma ryzyka, że wyprostują się pod wpływem ciepła. Są lekkie i dobrze się przyczepiają. Aplikuje się je łatwiej, niż rzęsy w kępkach. Przykleja się je razem z paskiem na rzęsach naturalnych. 

Aby dobrze dokleić rzęsy, pasek z rzęsami trzeba przyciąć na odpowiednią długość, równą odległości od środka oka do jego zewnętrznego kącika. Na pasek nakładamy niewielką ilość kleju. Przyklejamy pasek, zaczynając od zewnętrznego kącika oka, potem za pomocą pęsety mocujemy wzdłuż linii rzęs ku środkowi. Przytrzymujemy chwilkę palcami, aż klej zaschnie. Na koniec rzęsy trzeba wytuszować razem z naturalnymi, aby nie różniły się od siebie i wyglądały naturalnie.