Wczytuję dane...

Pęseta kosmetyczna, szczypczyki

W sklepie internetowym profryzjer.pl dostępne są najrozmaitsze akcesoria kosmetyczne. Wszystkie są wysokiej jakości i gwarantują wieloletnią satysfakcję z użytkowania. Niezbędnym wyposażeniem każdej kosmetyczki jest z pewnością pęseta kosmetyczna, zwana także szczypczykami. Narzędzie, które ma szerokie zastosowanie w kosmetyce, jest szczególnie często używane podczas wykonywania zabiegu regulacji brwi. Pęseta kosmetyczna to nieoceniony pomocnik w zabiegu przedłużania rzęs, podczas ich aplikacji. Przydatna jest również podczas świecowania uszu, dzięki niej można łatwo ściągać wypalona część świecy. Pęseta kosmetyczna pełni też ważną rolę w depilacji, albowiem służy do chwytania i odrywania pasków z woskiem. To narzędzie do codziennej pielęgnacji, które jest bardzo wygodne i poręczne. Przeznaczone jest zarówno do stosowania w domu, jak i w salonach kosmetycznych. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zadbane brwi z markowymi pęsetami kosmetycznymi

Pierwszy krok do posiadania ładnych brwi to ich regulacja, czyli dosłownie wyrywanie poszczególnych włosków, by zachować symetryczny kształt. Łuk brwiowy powinien tworzyć ładnie zarysowany kształt, dlatego warto dbać o to z pomocą pęsety kosmetycznej. Pęseta skośna do regulacji brwi jest trwała i wytrzymała, nie wygina się podczas usuwania włosków. Jest idealna do depilacji, regulowania brwi oraz zabiegu rekonstrukcji brwi i micorbladingu. Szczypczyki Noble lashes doskonale nadają się do użycia profesjonalnego w salonach kosmetycznych. Pęsety kosmetyczne zostały stworzone tak, aby doskonale leżały w dłoni, są niesłychanie lekkie i bardzo wytrzymałe.

Pęseta kosmetyczna do brwi i rzęs

Sklep internetowy profryzjer.pl oferuje pęsety kosmetyczne firmy Noble lashes. Są to wytrzymałe produkty, które doskonale się sprawdzą w pracy wizażystki i kosmetyczki. Pęsety do brwi umożliwiają regulację, depilację włosów oraz wykonywanie zabiegów rekonstrukcji brwi lub microbladingu, czyli metody makijażu permanentnego brwi. Pęsety kosmetyczne do rzęs służą głównie do zabiegów przedłużania w metodzie podstawowej 1:1, ale też niezastąpione są w metodach objętościowych, takich jak 2D, 3D czy nawet 5D. Dostępne są różne kolory pęset kosmetycznych i różne kształty, w zależności od upodobań i potrzeb. Odwiedź sklep internetowy profryzjer.pl i wybierz swoje narzędzie pracy, np. profesjonalną pęsetę do przedłużania rzęs w niezwykłym wzorze cętek lamparta. To idealny design dla osób ceniących indywidualizm, niezależność i elegancką prostotę. Szczypczyki kosmetyczne zostały wyposażone w specjalny profil, który pozwala na stabilne i precyzyjne chwytanie.