Wczytuję dane...

Falownice do włosów

Falownice do włosów są urządzeniami pozwalającymi na uzyskanie efektu pofalowanych pasm. Choć są wykorzystywane nieco rzadziej niż lokówki czy karbownice, stanowią jedno z najbardziej praktycznych narzędzi fryzjerskich służących do stylizacji na ciepło. Falownice do włosów zbudowane są z trzech rurek, między które umieszcza się pasmo. Efekt uzyskany dzięki falownicy jest zbliżony do naturalnych fal, dlatego urządzenie to jest doskonałe do stosowania przy delikatnych stylizacjach. Falownice to także świetna propozycja dla kobiet, które chcą stylizować włosy samodzielnie, uzyskując efekt jak po wyjściu z profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Czym kierować się podczas wyboru falownic do włosów?

Wybierając falownicę do włosów, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Istotna jest powłoka, która pokrywa części grzewcze. Ma ona wpływ na to, jak trwały będzie uzyskany efekt oraz jaki wpływ na stan włosów będzie miała stylizacja. Należy bowiem pamiętać, że zbyt wysokie temperatury niszczą włosy. O ich kondycję najlepiej zadbają falownice do włosów ceramiczne albo z powłoką tytanowo-turmalinową. Jeżeli szukasz urządzenia do salonu fryzjerskiego, które będzie przede wszystkim trwałe, najlepsze dla Ciebie będą modele z powłoką tytanową. Ważna jest też sama budowa rurek grzewczych, bo to właśnie one będą wpływały na kształt fal. Korzystniej wybrać falownice do włosów pozwalające na regulację temperatury, dzięki czemu możliwa będzie kontrola wyrazistości efektu i dopasowanie stylizacji do kondycji włosów - im bardziej podatne na zniszczenia włosy, tym niższą temperaturą powinny być traktowane. Istotna jest także obudowa termoizolacyjna, która ograniczy ryzyko poparzenia, jednak w przypadku nowoczesnych modeli wszystko to jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, dlatego nie musisz się niczego obawiać.

Falownice do włosów z oferty sklepu internetowego

Producenci sprzętu fryzjerskiego oferują szeroki wybór modeli. Falownice do włosów mogą różnić się między sobą konstrukcją, materiałami wykonania oraz posiadać inne funkcje. Wszystkie falownice do włosów, które znalazły się w naszym asortymencie, pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Cieszą się oni długim doświadczeniem na rynku i pozytywnymi opiniami klientów w kraju i za granicą. Ponieważ chcemy, aby nasi klienci mieli możliwość zakupu najlepszych urządzeń fryzjerskich, produkty z naszej oferty są wybierane bardzo starannie. Falownice do włosów zakupione u nas, będą gwarancją najwyższego komfortu pracy i niezawodności przez długi czas. Przedstawiane falownice do włosów mogą być wykorzystywane do stylizacji wykonywanych w domu i salonie fryzjerskim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzętu fryzjerskiego przedstawioną w tej zakładce. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie - niezależnie od tego, w jakiej kondycji są Twoje włosy.