Wczytuję dane...
Model: Tov000075
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5904993460818
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: FOX

FOX WAVER Falownica do włosów

Fox Waver profesjonalna falownica do włosów to wyjątkowe urządzenie do wykonywania fal i loków. Daje możliwość skręcenia w naturalny sposób włosów i ułożenie ich w wspaniałą fryzurę. Dlaczego falownica Fox Waver jest tak wyjątkowa, oto 5 podstawowych zalet:

- posiada regulację temperatury w zakresie od 150 do 230C,

- płytki wykonane z tytanu, bardzo gładkiej powierzchni o najlepszych właściwościach wygładzających włosy. Szybko się nagrzewa, nie ma więc potrzeby wielokrotnego przeciągania nagrzaną falownicą kosmyków. Efekt jest prawie natychmiastowy.

- długi 3-metrowy kabel, z funkcją obracania ułatwia pracę szczególnie, gdy wykonujemy fryzurę same sobie. Już koniec z niewygodnymi krótkimi kablami, które ograniczają nas w pracy.

- posiada innowacyjne rozwiązanie zamykania i otwierania, za pomocą jednego przesunięcia palcem otwieramy i zamykamy falownicę do włosów. Falownica do włosów wyposażona jest w specjalny uchwyt do zawieszenia, po pracy można ją swobodnie odwiesić do wystygnięcia.

- ergonomiczna obudowa ułatwia pracę, zwężone końce obudowy umożliwiają przytrzymanie falownicy, aby łatwiej można było nią wymodelować wspaniałą fryzurę.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Polecamy