Wczytuję dane...
Model: Val000007
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7610558004783
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Valera

VALERA Falownica master ionic

Każdego dnia na całym świecie setki i tysiące fryzjerów polegają na produktach oferowanych przez markę VALERA. Od 1955 roku produkuje ona profesjonalny sprzęt do fryzjerstwa dla mężczyzn i kobiet. Dzięki stałej współpracy ze znanymi stylistami sprzęt VALERA jest stale unowocześniany i udoskonalany, a marka znana i rozpoznawalna w całym świecie fryzjerskim. Specjalizuje się w produkcji suszarek do włosów i posiada bardzo szeroką gamę modeli, które cechuje bardzo wysoka jakość, precyzja wykonania oraz dbałość o szczegóły – wszystkie suszarki projektowane i produkowane są w Szwajcarii. VALERA PROFESSIONAL to gwarant doskonałego sprzętu fryzjerskiego.

Profesjonalna falownica do włosów marki Valera. Posiada ceramiczną powłokę grzejną oraz generator jonów ujemnych, który sprawia, że włosy będą perfekcyjnie gładkie i odpowiednio nawilżone. Wzbogacona w system PTC czyli system szybkiego nagrzewania i stałej temperatury. Cyfrowy wyświetlacz z regulacją temperatury w zakresie 140 – 210 stopni C w znacznym stopniu ułatwia pracę.

- 100 W

- 220-240 V

- 50-60 Hz

- szerokie, ceramiczne płytki,

- technologia jonizująca Tourmaline na płytkach

- temperatura 140-210 * C

- regulacja temperatury,

- nienagrzewające się końcówki obudowy COOL TIPS

- 3 metrowy, obrotowy kabel

- automatyczne wyłączanie po 60 minutach

- blokada otwierania płytek

- 8 pozycyjna regulacja temperatury

- funkcja blokady temperatury.

TECHNOLOGIA CERAMICZNO-TURMALINOWA

Turmalin to półszlachetny minerał i naturalne źródło energii jonowej. Rozdrobniony turmalin umieszczony w linii produktów wydziela ogromne ilości ujemnych jonów, które zamykają łuski włosa, utrzymując odpowiedni poziom jego nawilżenia. Dzięki działaniu jonów, włosy są odporne na działanie wilgoci, nabierają niesamowitego połysku i świetnie się układają.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Polecamy