Wczytuję dane...

Pianka do włosów

Europejczycy często borykają się z problemem cienkich i oklapniętych włosów. Warunki klimatyczne, zanieczyszczenie środowiska i genetyczne skłonności sprawiają, że nasze włosy nie wyglądają zdrowo i błyszcząco. Dlatego warto stosować pianki do włosów, która zwiększa objętość włosów i poprawia ich kondycję. Podnosi włosy od nasady, sprawiając, że wystylizowana fryzura wygląda olśniewająco. Pianki do włosów wygładzają też włosy, bądź podkreślają ich naturalny skręt. W ich składzie znajdują się pantenol i witamina B5, dlatego pianka używana codziennie nawilża włosy i chroni je przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, zapobiegając elektryzowaniu i puszeniu się. Pianki do włosów chronią również włosy farbowane, a kolor nie blaknie nawet pod wpływem gorącego powietrza suszarki czy lokówki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Uniesione włosy ze specjalistyczną pianką do włosów

Oklapnięte włosy to dylemat wielu kobiet, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Nawet najbardziej wystylizowane włosy poddają się po nałożeniu czapki. Z pianką do włosów nadająca objętości Selective Professional Now Volumizer Twoje włosy zawsze będą miały zwiększoną objętość oraz będą idealnie uniesione. Zapomnij o oklapniętej fryzurze i ciesz się włosami, które są piękne od nasady, aż po same końce! Specjalnie zaprojektowany aplikator pozwala na precyzyjne nanoszenie i odbicie włosów od nasady. Lekka i delikatna formuła, bogata w pantenol, gwarantuje naturalną sprężystość i zwiększoną objętość, bez obciążania i sklejania włosów. Utrwalenie fryzury i jednocześnie wyczuwalna w dotyku objętość to właśnie pianka do włosów, jakiej potrzebujesz.

Jak nakładać piankę do włosów?

Aby pianka zapewniła oczekiwany efekt, należy ją odpowiednio aplikować. Najlepiej nałożyć ją na świeżo umyte włosy, lekko osuszone ręcznikiem i rozczesane. Jeżeli chcesz, by Twoje włosy były proste i wygładzone, a jednocześnie uniesione, nałóż piankę do włosów tuż przy nasadzie, a następnie osusz włosy przy pomocy okrągłej szczotki, równomiernie rozkładając ją na kolejne pasma. Jeśli z kolei zależy Ci na zwiększonej objętości - to wetrzyj piankę w suche włosy i przesusz je przy pomocy suszarki do włosów. Do włosów skręconych zaleca się wgniecenie pianki we włosy, od końcówek ku górze, a następnie wysuszenie ich suszarką z dyfuzorem lub pozostawienie do samoistnego wyschnięcia.

Pianki do włosów najlepszych marek

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie pianki do włosów dobrych marek. Gwarantujemy, że otrzymany produkt nada włosom pięknego i zdrowego wyglądu. Pianki, które zostały stworzone specjalnie do salonów fryzjerskich, zapewniają bezpieczne stosowanie i natychmiastowe osiągnięcie upragnionego efektu. Różne rodzaje zaspokajają różne potrzeby. Skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością doradzą jaką piankę do włosów wybrać. Mamy kosmetyki przeznaczone do uzyskania imponującej objętości i uniesienia włosów u nasady oraz takie, które służą utrwalaniu fryzury, a także będą działać na poszczególne pasma odżywczo i pielęgnacyjnie.