Wczytuję dane...

SELECTIVE PROFESSIONAL

O Firmie

Marka Selective Professional obecna jest na rynku polskim od ponad 15 lat. W tym czasie zyskała wielu zwolenników i wiernych klientów wśród fryzjerów. Produkowane kosmetyki wyłącznie dla profesjonalistów przy współpracy z profesjonalistami to formuła, która sprawdza się od wielu lat i którą firma kontynuuje do dziś. Historia Selective sięga 1994 r. gdzie we włoskim miasteczku Prato firma Tricobiotos rozpoczeła produkcję tych kosmetyków w swojej fabryce. Na świecie kosmetyki tej marki dostępne są dziś już w 48 państw a liczba ciągle się powiększa.

Oferta Selective

Włoska marka kosmetyków fryzjerskich Selective Professional to szeroka gama produktów najwyższej jakości. Oferta produktowa skierowana jest do profesjonalistów w swoim fachu, fryzjerów i mistrzów fryzjerstwa. Znajdą oni tutaj pełną gamę produktów do koloryzacji, rozjaśniania, trwałej ondulacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. W swojej ofercie Selective posiada również wiele akcesorii fryzjerskich. Wszystkie produkty są dopracowane w najdrobniejszym szczególe a cena potrafi zaskoczyć na plus.

Farba Selective

Koloryzacja tej marki opiera się głównie na farbie EVO. Jest to trwała koloryzacja włosów wyróżniająca się zastosowaniem Ceraflux®. W skrócie jest to kompleks ceramidowy niwelujący porowatość włosa o mocno regenerujących właściwościach. Sprawia, że włos po zabiegu jest gładki i lśniący. Paleta składa się ze 100 kolorów i podzielona jest serie: naturalne, popiele, beże, złota, miedzie, czerwienie, mahonie, fiołkowe i fantazyjne, 4 odcienie super rozjaśniające i 7 korektorów. Proporcje rozrabiania z emulsją EVO OXY to 1:1 a dla kolorów superrozjaśniających 1:2. Pojemność tubki to 100ml.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów