Wczytuję dane...

NAWILŻACZE, SAUNY DO WŁOSÓW

Sauny do włosów

Salony fryzjerskie odwiedzają panie oczekujące pięknych stylizacji, które jednak często nie wychodzą aż tak spektakularnie, a to dlatego, że włosy, na których są robione, nie są odpowiednio odżywione. Aby nadać im lśniący wygląd, dodać nawilżenia oraz zadbać o strukturę włosach, warto polecieć klientkom sauny do włosów i nawilżacze. Pozwalają one przeprowadzić pielęgnacyjne zabiegi wzmacniające włosy na całej ich długości oraz wyeliminować niekorzystne efekty działania słońca i wysokiej temperatury.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Sauny do włosów szczególnie przypadną do gustu klientkom często zmieniającym kolor włosów, poddającym włosy ondulacji oraz regularnie utrwalającym fryzury kosmetykami takimi jak żele, pianki lub lakiery. Będą również ratunkiem dla struktury włosa w okresie zimowym, kiedy to działa na nią nie tylko mróz, ale również ciągłe zdejmowanie i zakładanie czapki. W lecie natomiast ochroni włosy przez nadmiernym nasłonecznieniem, wodą oraz wiatrem. Warto zastosować ten zabieg zawsze wtedy, kiedy zauważamy, że włosy są osłabione, a ich końcówki zaczynają się rozdwajać.

Na czym polega zabieg wykorzystujący saunę do włosów?

Zabieg wykorzystujący sauny do włosów polega na nakryciu głowy specjalną kopułą po wcześniejszym dokładnym umyciu głowy szamponem, najlepiej dwukrotnie. Następnie nakłada się na włosy specjalnie stworzoną do sauny odżywkę, która odpowiedzialna jest za przyjemny efekt na włosach oraz piękny zapach wydzielający się w czasie parowania wody w saunie. Wiele klientek ceni sobie nie tylko zadowolenie po wyjściu z salonu, ale również odpręża się podczas trwania samego zabiegu. Całość trwa zwykle około dwudziestu minut, więc z opcji takiej skorzystają chętnie nawet te najbardziej zapracowane klientki.

Dzięki wykorzystaniu nawilżacza lub sauny do włosów możesz obiecać klientom zdrowe oraz lśniące włosy na całej ich długości. Będą one bogate w substancje odżywcze, sprężyste oraz dużo łatwiejsze w rozczesywaniu. Efekty zabiegu na pewno spodobają się klientkom, które chętnie wrócą po więcej. Przekonaj się sama, co oferuje nasz asortyment przeznaczony do salonów fryzjerskich oraz zadbaj o to, aby w twoim niczego nie brakowało.