Wczytuję dane...

Ostrza do maszynek

Regularne używanie maszynki do strzyżenia powoduje, że jej ostrza powoli ulegają stępieniu. W większości przypadków konstrukcja ostrza do maszynek uniemożliwia ich ponowne naostrzenie. Wówczas należy wymienić je na nowe. Części zamienne do maszynki fryzjerskiej można zakupić w sklepie Profryzjer.pl. Posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów do maszynek, w tym również ostrz. Są to wymienne ostrza Jaguar oraz ostrza BaByliss Pro przeznaczone do jednych z najchętniej kupowanych maszynek fryzjerskich. Wymiana ostrza do maszynek jest bardzo prosta - polega na zdjęciu górnej osłony maszynki, a następnie odkręceniu śruby mocującej ostrza. Nowe ostrza do maszynek są zabezpieczone przed korozją cienką warstwą oleju. Przed pierwszym użyciem należy je dokładnie wyczyścić, wycierając np. w ręcznik papierowy. Ostrza do maszynek należy wymieniać regularnie, kiedy tylko zauważymy pierwsze oznaki zużycia. Praca maszynką ze stępionymi ostrzami jest mało precyzyjna i czasochłonna.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jakie ostrza wybrać?

Jeżeli nie wiesz, jakie ostrza będą odpowiednie do posiadanej przez Ciebie maszynki fryzjerskiej, chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego zakupu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a sprzęt fryzjerski nie ma przed nami tajemnic. W związku z tym jeśli potrzebujesz fachowej porady, skontaktuj się z nami. Przygotuj pełną nazwę modelu urządzenia. Postaramy się dopasować do niej ostrza dostępne w naszej ofercie oraz przedstawimy ich cenę. Kupując ostrza Moser lub Jaguar, warto pomyśleć również o dodatkowych akcesoriach i częściach zamiennych do maszynki. W naszym sklepie znajdziesz między innymi plastikowe nakładki z zębami, trymery czy dodatkowe akumulatory i ładowarki, które dodatkowo usprawnią codzienne użytkowanie.

Bogata oferta nowoczesnych maszynek

W przypadku wyeksploatowanych maszynek fryzjerskich, które być może nie pracują już jak należy, są hałaśliwe lub samoczynnie się wyłączają, warto rozważyć zakup nowego urządzenia. Chcąc wybrać wysokiej jakości maszynkę, warto zapoznać się z naszą ofertą. W stałej sprzedaży posiadamy niezawodne maszynki znanych firm, takich jak BaByliss Pro oraz wielu innych. Nowe maszynki objęte są gwarancją producenta i zapewniają znacznie wyższy komfort pracy. Maszynki takie mogą dysponować wieloma dodatkowymi funkcjami, takimi jak trymer czy wskaźnik naładowania akumulatora. Niektóre modele są wodoodporne, co zdecydowanie ułatwia ich dokładne czyszczenie i pozwala robić to pod bieżącą wodą. Serdecznie polecamy zapoznanie się z szeroką ofertą Profryzjer.pl!