Wczytuję dane...

Dyfuzory do suszarek

Umiejętne używanie suszarek do włosów wymaga korzystania z dedykowanych im dyfuzorów. Dyfuzory do suszarek to wymienne końcówki instalowane na wylocie urządzenia. Ich kształt pozwala skupić lub rozproszyć strumień powietrza, ułatwiając precyzyjne oraz bezpieczne suszenie włosów. Są to akcesoria niezbędne w salonach fryzjerskich, w których dba się o najwyższej jakości obsługę klienta. W sklepie internetowym Profryzjer.pl oferujemy oryginalne dyfuzory BaByliss Pro, Fox i Valera pasujące do wszystkich modeli suszarek tych firm. Dyfuzory są wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na działanie wysokich temperatur. Akcesoria mogą być myte pod bieżącą wodą (po wcześniejszym demontażu z suszarki). Najpopularniejsze kształty dyfuzorów to zwężona szeroka końcówka oraz końcówka z zębami ułatwiająca punktowe suszenie włosów wraz z ich rozczesywaniem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jakie końcówki do suszarek wybrać?

Wymiana dyfuzorów w suszarkach do włosów nikomu nie powinna sprawić większego problemu. Końcówki są mocowane na wcisk, a ich zdjęcie nie wymaga użycia siły. Uszkodzone, pęknięte lub wyszczerbione akcesoria można wymienić na nowe, kupując je w naszym sklepie. W ciągłej sprzedaży posiadamy profesjonalne, niedrogie dyfuzory Valera i dyfuzory Fox. Bardzo duży wybór modeli, wysoka jakość potwierdzona dobrymi opiniami fryzjerów i kompatybilność z dostępnymi na rynku modelami suszarek sprawia, że są one jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów. Warto również zwrócić uwagę na dyfuzory BaByliss Pro. Ta francuska marka sprzętu fryzjerskiego jest rozpoznawalna na całym świecie i cieszy się dużym uznaniem ze strony klientów. Produkty BaByliss Pro uważane są za niezawodne i bardzo trwałe.

Najwyższa jakość obsługi klienta

Sprzedawane w sklepie Profryzjer.pl dyfuzory do suszarek zapakowane są w plastikowe blistry doskonale chroniące zawartość przed uszkodzeniem. Wysyłka dyfuzorów firmą kurierską jest nie tylko szybka, ale również w pełni bezpieczna. Wszystkie przesyłki z towarem zakupionym na Profryzjer.pl są paczkami rejestrowanymi i ubezpieczonymi. W razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń zawartości przesyłki – np. pęknięcia na dyfuzorze, gwarantujemy błyskawiczną wymianę towaru na nowy, pełnowartościowy. W tym celu należy skontaktować się z naszą firmą mailowo lub telefonicznie. Kupując w Profryzjer.pl, masz pewność, że korzystasz z usług firmy oferującej niezawodne produkty i wysoki poziom obsługi klienta. Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego oraz życzymy udanych zakupów! Wierzymy, że znajdziesz u nas coś dla siebie, niezależnie od tego, czy szukasz akcesoriów do swojego salonu fryzjerskiego czy do użytku domowego.