Wczytuję dane...

PŁYNY I PREPARATY

Piękne i zadbane paznokcie to efekt nie tylko starannie nałożonego lakieru. To również odpowiednia pielęgnacja. W naszym sklepie internetowym profryzjer.pl znajdziesz szeroki wybór płynów i preparatów, które są niezbędne do wykonania profesjonalnego manicure. Wśród produktów dostępne są między innymi wysokiej jakości zmywacze do paznokci, cleanery, wysuszacze, a także odżywki. Stwórz już dziś swoją kolekcję preparatów idealnych do stworzenia wyjątkowych stylizacji paznokci!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Przygotuj swoje paznokcie na profesjonalny manicure

    Przed przystąpieniem do wykonywania manicure, należy odpowiednio przygotować płytkę paznokciową na przyjęcie poszczególnych produktów. Niezbędny w tym celu okaże się aceton lub zmywacz o owocowym zapachu, które doskonale usuną poprzedni lakier z paznokci. W kolejnym etapie warto sięgnąć po cleaner - to preparat odtłuszczający, którego zadaniem jest dokładnie oczyszczenie płytki z pozostałości kosmetyków i lakierów. Na tak przygotowaną płytkę wystarczy nałożyć primer w niewielkiej ilości, który znacznie zwiększy przyczepność lakierów hybrydowych, jednocześnie przedłużając w ten sposób ich trwałość. Po wykonanym manicure warto zastosować odżywkę do skórek, która je odpowiednio nawilży i zmiękczy, pozostawiając w efekcie zadbane dłonie.

    Poznaj niezbędne płyny i preparaty do paznokci

    Niezależnie od tego, czy planujesz wykonać klasyczny manicure czy hybrydowy, warto również zastosować szereg preparatów pielęgnujących, które doskonale przygotują płytkę na przyjęcie bazy, kolorowego lakieru i topu. Tutaj niezbędne okażą się peelingi, maski i olejki przeznaczone do paznokci - to właśnie takimi produktami zagwarantujesz sobie małe spa, które z pewnością poprawi Twój nastrój i pomoże odprężyć się w mgnieniu oka. To również doskonałe rozwiązanie przed ważnym wyjściem, gdy planujesz wykonać profesjonalną stylizację paznokci przy użyciu tipsów i zdobień. W tym przypadku niezbędny okaże się klej, za pomocą którego możesz zarówno przykleić sztuczne paznokcie do naturalnej płytki, jak i zastosować go do ozdób w postaci cyrkonii lub innych akcesoriów.