Wczytuję dane...

Odżywka do rzęs

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez pomalowanych rzęs. Są one oprawą oka, dodającą twarzy wyrazistości. Sprawiają także, że spojrzenie ma to “coś”. Co zrobić w przypadku, gdy nie możesz pochwalić się naturalnie gęstymi i długimi rzęsami, a doklejanie rzęs sztucznych na pasku Ci nie odpowiada? Rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju odżywki na rzęsy, które w naturalny sposób stymulują ich wzrost, a także zagęszczają je sprawiając, że każda nowa rzęska jest jeszcze grubsza i daje jeszcze bardziej zniewalający efekt.

Jak działają odżywki na rzęsy

Sam włos rzęsy rośnie przez około 30 dni, a następnie utrzymuje się w wachlarzu przez okres około trzech miesięcy, dlatego też, aby zauważyć efekty stosowania odżywek do rzęs, należy je stosować regularnie przez co najmniej miesiąc. Po tym okresie można stopniowo rezygnować z codziennego nakładania odżywki na linie rzęs, przechodząc do sporadycznego stosowania dla podtrzymania efektu. Ich aplikacja jest banalnie prosta. Odżywki na rzęsy przyjmują najczęściej formę eyelinera z pędzelkiem w zestawie lub spiralnej szczoteczki, która umożliwia dokładne naniesienie produkty na całe rzęsy, bez pominięcia nawet najmniejszego włoska.

Jak sprawić, aby efekt odżywki na rzęsy utrzymał się jak najdłużej

Jeśli już uda Ci się wyhodować piękny i gęsty wachlarz rzęs, spod którego będziesz kusić spojrzeniem, warto zadbać także o to, aby efekty utrzymywały się jak najdłużej. Dlatego też po okresie stosowania odżywek warto na jakiś czas zrezygnować z produktów obciążających włoski, ciężkich maskar, czy też kępek sztucznych rzęs, ponieważ osłabiają one cebulkę rzęsy i powodują nadmierne ich wypadanie, przez co efekt odżywki zostanie skrócony. Nieumiejętny makijaż także ma negatywny wpływ na skrócenie radości z długich pięknych rzęs, uzyskanych za pomocą odżywki na rzęsy. Zbyt mocne pocieranie i ciągnięcie powoduje wypadanie włosków w nadmiernej ilości. Nowe odrastające włoski będą z kolei o wiele krótsze z powodu przez niestosowanie odżywki każdego dnia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Oko jest bardzo wrażliwym organem, a wszelkie szkodliwe substancje, z którymi ma ono kontakt, mogą je narażać na utratę wzroku lub różne powikłania. W Profryzjer mamy tego świadomość, dlatego też nasze odżywki na rzęsy są w pełni bezpiecznie i zostały przebadane dermatologicznie. Dzięki temu bez obaw o swoje zdrowie możesz zadbać o swoje spojrzenie i już dziś rozpocząć korzystanie z naszego produktu, ciesząc się z pięknych rzęs.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.