Wczytuję dane...

LAMPY KOSMETYCZNE

Klientki przychodzące do salonów kosmetycznych oczekują profesjonalizmu oraz perfekcyjnie wykonanego zabiegu. Chcąc spełnić ich oczekiwania, należy zadbać o wysoki standard salonu. Niezwykle ważne jest odpowiednie wyposażenie, które pozwoli zapewnić satysfakcjonujący poziom usług oraz zrobi pozytywne wrażenie na odwiedzających. Narzędziami, bez których nie obędzie się profesjonalna manicurzystka są lampy kosmetyczne. Zwłaszcza te wyposażone w lupę pozwalają wykonać zabieg z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i w odpowiedni sposób zadbać o dłonie klientek. Lupy docenią także wszyscy kosmetolodzy, którzy muszą dokładnie przyjrzeć się strukturze skóry i jej niedoskonałościom, by we właściwy sposób dobrać do niej zabiegi pielęgnacyjne i wykorzystane do nich kosmetyki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Odpowiednie oświetlenie stanowiska pracy

Odpowiednie oświetlenie znacznie poprawi komfort pracy w gabinecie kosmetycznym. Przede wszystkim nie narazi oczu na nadmierne przemęczanie się, ale także pozwoli wykonywać zabiegi w sposób możliwie precyzyjny. Nawet najbardziej utalentowana manicurzystka może mieć problem z wykonaniem estetycznego manicure przy słabo oświetlonym stanowisku pracy. Poza tym na dobrze oświetlonej powierzchni skóry od razu można zauważyć problemy, które wymagają interwencji kosmetologa. Pamiętajmy, że cera każdego klienta ma inne potrzeby, a zadaniem profesjonalisty jest szybkie ich rozpoznanie oraz zaproponowanie odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. W związku z tym lampy kosmetyczne to niezbędne wyposażenie każdego salonu. Bez nich trudno w odpowiedni sposób wykonać zabiegi oczyszczanie twarzy, regulacji brwi lub też wstrzykiwania kosmetyków pod skórę.

Lampa z lupą odpowiedzią na potrzeby klientek

Tylko profesjonalnie przeprowadzony zabieg sprawi, że klientki chętnie wrócą do naszego salonu kosmetycznego. Jeśli nie będziemy mieć do dyspozycji odpowiedniego sprzętu, mogą mieć wrażenie, że salon nie jest wystarczająco przygotowany i nawet wspaniałe efekty zabiegu czy estetycznie wykonany manicure nie zatrą tego wrażenia. Warto zatem inwestować w profesjonalne wyposażenie dostępne w naszej hurtowni. Oferujemy lampy kosmetyczne wyłącznie znanych na rynku producentów dostarczających gabinetom najlepsze możliwe rozwiązania. Proponujemy lampy kosmetyczne, które można zamocować do stołu lub też umieścić na statywie wyposażonym w funkcjonalne kółka ułatwiające przestawianie urządzenia w zależności od potrzeb. Lampa z lupą może być mniejsza lub większa - tak, aby pasowała rozmiarem do gabinetu, w którym zostanie umieszczona. Wygodny stelaż z wysuwanym ramieniem pozwoli regulować wysokość oraz zapewni doskonałą widoczność. Serdecznie polecamy zapoznanie się z pełną ofertą lamp dostępną w sklepie internetowym Profryzjer.pl i życzymy udanych zakupów!