LOTIONY I PŁYNY DO STYLIZACJI

Płynne preparaty do stylizacji włosów są bardzo wygodne w nakładaniu, a jednocześnie oferują szereg korzyści, niedostępnych w innych kosmetykach. Mogą służyć między innymi do zwiększania objętości włosów, wygładzania, usztywniania lub nadawania matowego efektu. Lotiony do włosów służą z kolei do modelowania włosów każdej długości i są stosowane bezpośrednio na ich powierzchnię. Mają konsystencję mleczka, pozwalającą na równomierne rozprowadzenie nawet na bardzo długich włosach. Lotiony do stylizacji zapewniają długi czas modelowania, ułatwiając wykonanie najbardziej wymagających fryzur.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Dobrej jakości lotion do włosów powinien się znaleźć w każdym damskim salonie fryzjerskim. Jest to kosmetyk niezastąpiony podczas układania fryzur ślubnych, a także na inne przyjęcia okolicznościowe. W zależności od wybranego modelu, może być stosowany do włosów naturalnych i farbowanych, a także suchych, zniszczonych i wypadających. Odpowiada za to zróżnicowana formuła, mająca w składzie kompozycje witamin, minerałów, olejków i ekstraktów odżywczych i wzmacniających. Lotiony do stylizacji po nałożeniu na włosy wnikają do ich środka, nie zostawiając na wierzchu żadnych śladów. Włosy w dalszym ciągu są miłe i miękkie w dotyku oraz doskonale utrwalone.

    Profryzjer.pl to sklep internetowy, specjalizujący się w sprzedaży profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich i barberskich. W ofercie sklepu znaleźć można pełna gamę polskich i zagranicznych produktów, przeznaczonych do stosowania w małych, średnich i dużych salonach fryzjerskich. Są to produkty do włosów damskich i męskich, służące ich pielęgnacji, stylizacji oraz koloryzacji. Poza kosmetykami, w sklepie można zakupić niezbędne narzędzia i akcesoria, takie jak nożyczki, grzebienie, szczotki, a także fartuchy, ręczniki, płyny dezynfekujące i wiele innych elementów wyposażenia. Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancja, a ich dostawą zajmują się sprawdzone firmy kurierskie, gwarantując szybki i bezpieczny transport w każde miejsce w kraju. Zapraszamy do korzystania z usług sklepu profryzjer.pl.