Wczytuję dane...

Gąbki do makijażu

Profesjonalny makijaż nałożony przy pomocy idealnie dobranych akcesoriów to nie tylko efekt, który można otrzymać w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Taki sam wynik uzyska się także w domu, stosując do nakładania podkładu miękką i wygodną w użyciu gąbkę do makijażu. Ten mały niepozorny przedmiot równomiernie rozkłada fluid sprawiając, że jego wchłanianie w skórę jest dużo lepsze, maskując wszelkie niedoskonałości. Lateksowa gąbka do makijażu to produkt, który bez problemu można wyczyścić pod bieżącą wodą. Dlatego właśnie jest ona ulubieńcem wielu kobiet.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Mały przedmiot - duży efekt w makijażu

Która z kobiet nie marzyła o perfekcyjnym makijażu, który nakłada się w sposób szybki i prosty? Z powodu ilości miejsca zajmowanego przez pędzle kilku rodzajów pędzle zaczęło się zastępować gąbkami do makijażu. Gąbeczki do makijażu to nie tylko niewielkich rozmiarów gadżet do kosmetyczki, ale też idealne rozwiązanie dla kobiet stroniących od nakładania fluidu. Dokładnie rozprowadzisz nią każdy podkład, docierając nawet w ciężko dostępne zakamarki twarzy sprawiając, że wszystkie niedoskonałości znikają pod warstwą bazy, nadając jej naturalnego rozświetlenia. Odpowiednia wchłanialność gąbki do makijażu pozwala nakładać fluid w taki sposób, że nie wytworzy się efekt sztucznej maski.

Dlaczego warto zamienić pędzle na gąbeczkę do makijażu?

Wykonanie profesjonalnego makijażu jest łatwym zadaniem, gdy ma się w posiadaniu odpowiednie akcesoria do jego wykonania. Pędzli dostępnych na polskim rynku jest wiele rodzajów, tak jak i firm oraz kształtów. Gąbki do makijażu są więc tym ciekawszym zamiennikiem. Posiadają nie tylko oryginalny kształt, ale są też łatwiejsze w użyciu. Pielęgnacja gąbeczki do makijażu jest dużo łatwiejsza, a dzięki niewielkiemu rozmiarowi zmieści się w każdej kosmetyczce. Stąd coraz częściej zastępują tradycyjne pędzle. Dodatkowym plusem jest prosty sposób czyszczenia. Wystarczy trochę letniej wody, a przedmiot jest czysty i gotowy do następnego użycia.